نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس با بیان اینکه پرونده "جزیره شادی" در مراجع قضایی مفتوح است، گفت: از رئیس دادگستری، فرماندار و مسئولان مرتبط خواهان پیگیری موضوع پرونده جزیره شادی و رفع موانع هستیم.
کد خبر: ۱۴۱۰۴۴۲

به گزارش جام جم آنلاین همدان و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده، فتح‌الله توسلی در آیین آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی شهرداری بهار، اظهار کرد: با توجه به نزدیکی شهر بهار به مرکز استان، پیشنهاد تبدیل بیمارستان آیت الله بهاری به بیمارستان آموزشی داده شده تا بتوانیم از همه ظرفیت این بیمارستان استفاده کنیم.

وی افزود: در رابطه با این بیمارستان تأمین تجهیزات از جمله لاپاراسکوپی انجام گرفته و قول مساعد برای تأمین دستگاه سی تی اسکن نیز داده شده است.

توسلی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پارک موضوعی ۳.۵ هکتاری در ورودی شهر بهار توسط شهرداری این شهر تصریح کرد: ایجاد پارک ۳.۵ هکتاری در ورودی شهر بهار و در مسیر زوار اربعین و تردد توریست ها می تواند برای شهر بهار، منافع بسیاری را به همراه داشته باشد.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس ساماندهی ورودی شهر را ارزشمند و امری ضروری دانست و بیان کرد: ساماندهی ورودی بهار ضمن جذب گردشگر به زیبایی شهر می‌افزاید که در همین رابطه امیدواریم این پروژه در اسرع وقت به نتیجه برسد.

توسلی از پیگیری برگزاری کنگره آیت الله بهاری خبر داد و یادآور شد: پیگیری اعتبار برای برگزاری کنگره ای در شأن این عالم ربانی، در دستور کار قرار گرفته است.

وی از ایجاد موزه مشاهیر در شهر بهار خبر داد و افزود: مجوزهای لازم برای ایجاد موزه مشاهیر در بهار گرفته شده و میراث فرهنگی، اداره ارشاد و اوقاف باید مشاهیر را شناسایی و آثار آنها را گردآوری کنند و این موزه می تواند به صورت موزه مشاهیر استانی نیز فعالیت کند.

توسلی به ارتقای زیرساخت های حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: آغاز عملیات آسفالت ریزی محور مهاجران -ریکان به مزرعه مهدی آباد به طول ۳.۵ کیلومتر، مطالعات ساماندهی و آسفالت و ارتقاء جاده مهاجران به شاوه، دریافت ماده ۲۳ راه همدان گل تپه علیصدر، افزایش اعتبارات شهرداری‌ها از محل سازمان همیاری شهرداری های کشور و دریافت ماشین آلات از جمله اقدامات انجام شده در حوزه شهرستان بهار و کبودراهنگ می‌توان برشمرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها