اسدالله ابراهیمی ـ جام جم آنلاین ـ دکتر محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی صبح امروز وارد بجنورد مرکز استان خراسان شمالی شد .
کد خبر: ۱۴۱۰۲۷۳

محمد باقر قالیباف وارد استان خراسان شمالی شددقایقی قبل دکتر محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی با استقبال حجت الاسلام والمسلمین نوری نماینده ولی فقیه در استان، استاندار خراسان شمالی ، نمایندگان مجلس و مسئولان استانی وارد بجنورد مرکز استان خراسان شمالی شد .

نشست با کارآفرینان، صنعت گران، کشاورزان و دامپروران شیروان، حضور در یادواره شهدای اسفراین، بازدید از کارخانه آلومینا ، بازدید از پروژه سیمان سمنگان مانه و سملقان، حضور در گردهمایی فرزندان شاهد و ایثارگر خراسان شمالی در بجنورد و شرکت در جلسه شورای اداری استان خراسان شمالی از جمله برنامه‌های سفر رئیس مجلس به استان خراسان شمالی است.

رییس مجلس شورای اسلامی صبح امروز در بدو ورود به فرودگاه بجنورد گفت :

خراسان شمالی در بخش کشاورزی، دامپروری، گردشگری، معادن و صنایع دارای ظرفیت های زیادی است که باید این پتانسیل به بهره وری مناسب برسد.


دکتر محمدباقر قالیباف با بیان اینکه خراسان شمالی مرزی طولانی و نزدیک به ۳۰۰ کیلومتر با کشور همسایه و دوست ترکمنستان دارد، افزود؛ باید از این فرصت در جهت توسعه اقتصادی استفاده شود.


وی خاطرنشان کرد:پیرو بازدیدهای نظارتی مجلس شورای اسلامی قصد داریم تا در این سفر طرح های نیمه تمام و پیش بینی برای اتمام این طرح ها بررسی شود .


وی در ادامه اظهار داشت : اولویت بندی کردن طرح های اقتصادی را در آستانه برنامه توسعه هفتم در دستور کار قرار می دهیم.


قالیباف بیان کرد: روز گذشته با رئیس مجلس خلق مصلحتی ترکمنستان دیداری داشتم که بر توسعه روابط تجاری و اقتصادی بین خراسان شمالی و این کشور تاکید شد و ترکمنستان نیز این آمادگی را دارد، بنابراین شرایط برای این روابط فراهم است./ خراسان شمالی ـ خبرنگار جام جم ـ اسدالله ابراهیمی

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها