در نشست استاندار آذربایجان شرقی با معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت صنایع ملی پتروشیمی ایران درباره ضرورت احداث واحدهای جدید و تسریع در تکمیل پروژه های در دست اجرای مجتمع پتروشیمی تبریز توافق شد.
کد خبر: ۱۴۱۰۰۸۲

جام جم آنلاین آذربایجان شرقی: در این نشست که در تهران برگزار شد، عابدین خرم و مرتضی شاهمیرزایی پروژه های توسعه ای در دست اجرا در مجتمع پتروشیمی تبریز نظیر پلی اتیلن سنگین به ظرفیت ۳۱۰ هزار تن در سال با برآورد سرمایه ۶ هزار و ۳۷۳ میلیارد تومانی و استایرن مونومر به ظرفیت ۱۰۰ هزار تن در سال با برآورد سرمایه چهار هزار و ۱۱۳ میلیارد تومانی را مورد تاکید قرار دادند.

احداث واحد تصفیه پساب شهری با برآورد سرمایه مورد نیاز ۴۴۷ میلیارد تومانی و پروژه پکیج هوا - ازت جهت طرح های توسعه ای با برآورد سرمایه مورد نیاز ۱۷۳ میلیارد تومانی از دیگر موارد مورد توافق در این نشست بود.

طرفین در این نشست همچنین برای اجرای پروژه تامین سایر سرویس های جانبی آب، برق پتروشیمی با برآورد سرمایه مورد نیاز یکهزار و ۳۵۰ میلیارد تومان توافق کردند.

در نشست استاندار آذربایجان شرقی با معاون وزیر نفت همچنین در مورد پروژه توسعه و بازسازی واحد «ای. بی. اس» پتروشیمی تبریز به عنوان برنامه آتی با برآورد سرمایه گذاری حدود ۸۰ میلیون دلاری، تبادل نظر شد.

 

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها