سرپرست هیات تیراندازی استان کرمانشاه؛

آغاز اردوی تیم ملی تپانچه بادی در کرمانشاه

هشتمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی تیراندازی با تپانچه بادی کشورمان در کرمانشاه آغاز شد.
کد خبر: ۱۴۱۰۰۰۸

جام جم آنلاین؛ آرش نیکبخت سرپرست هیات تیراندازی استان کرمانشاه، در این خصوص گفت:  این اردو از روز گذشته(هفتم خرداد) در سالن شهید یاری مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد شهر کرمانشاه آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه دارد.

وی به حضور شش نفر از ملی پوشان تپانچه در این اردو اشاره کرد و افزود: در بخش بانوان هانیه رستمیان، گلنوش سبقت اللهی، زینب طوماری و مینا قربانی و در بخش آقایان هم رسول عفتی و سجاد پورحسینی شش ملی پوش حاضر در این اردو هستند.

سرپرست هیات تیراندازی استان اضافه کرد: محسن نصر اصفهانی به عنوان سرمربی و مریم سلطانی به عنوان مربی هدایت تیم ملی تپانچه را در این اردو برعهده خواهند داشت.

وی تصریح کرد: این اردو به منظور آماده سازی ملی پوشان برای حضور در مسابقات جهانی و کسب سهمیه المپیک در کشور آذربایجان است که مرداد ماه برگزار خواهد شد.

نیکبخت در ادامه با اشاره به زیرساخت های مناسب تیراندازی کرمانشاه، افزود: هرچند که در بحث تجهیزات با مشکلاتی در تیراندازی کرمانشاه مواجه هستیم، اما سالن شهید یاری یکی از بهترین سالن های تیراندازی کشور در ماده ۱۰ متر است.

وی میزبانی این اردو را باعث ارتقاء سطح مربیان و ورزشکاران کرمانشاهی دانست و گفت: تمرینات ورزشکاران کرمانشاه در کنار ملی پوشان تپانچه باعث کسب تجربه و ارتقاء سطح فنی آنها خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها