یزد- رئیس کمیته اقتصادی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی یزد با اشاره به رویکرد نظام اقتصادی کشور مبنی بر مردمی سازی اقتصاد و نقش شرکت‌های تعاونی سهامی عام فراگیر از راه اندازی و آغاز به کار رسمی شرکت تعاونی فراگیر تلاش در یزد خبر داد.
کد خبر: ۱۴۰۸۰۰۶

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، محمدرضا صادقی در آیین آغاز به کار این شرکت تعاونی که با حضور شورای مرکزی ائتلاف و نیروهای انقلابی برگزار شد اظهار داشت: رویکردی که استان یزد در سال های گذشته در حوزه تولید و اقتصاد داشته منجر به توسعه نادرست استان شده که متاسفانه امروز هم در همان مسیر در حال پیش روی هستیم.

وی با بیان اینکه متاسفانه برنامه درست و راهبردی برای توسعه فعالیت های اقتصادی استان  ارائه نشده افزود: مقام معظم رهبری هرسال مسیر و نقشه راه را با نام گذاری سال ارائه می کنند که باید مورد توجه باشد.

صادقی با اشاره به ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی در دهه گذشته و بند اول این سیاست ها در مردمی کردن اقتصاد گفت: راه اندازی این شرکت تعاونی در راستای منویات مقام معظم رهبری و مردمی سازی اقتصاد و پررنگ کردن نقش مردم در اقتصاد است و شرکت‌ تعاونی فراگیر از ظرفیت‌های فوق‌العاده‌ای برای نیل به این هدف برخوردار است.

وی افزود: بخش تعاون برای رسیدن به سهم واقعی در اقتصاد، باید همت و اراده و داشته‌های خود را برای نقش‌آفرینی بیشتر در حوزه‌های اقتصادی تجهیز نموده و ظرفیت‌های خود را در به عهده گرفتن مسئولیت نشان دهد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها