سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اعلام کرد:

آذربایجان‌شرقی رتبه دوم بهره‌وری استان‌های کشور در سال ۱۴۰۲

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی

تلاش حداکثری در جهت تامین هزینه تجهیز بیمارستان کودکان زهرا مردانی آذر

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی گفت: در جهت تامین هزینه نصب تجهیزات و دستگاه‌های تخصصی خریداری شده بیمارستان کودکان زهرا مردانی آذر نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم.
کد خبر: ۱۴۰۷۷۱۴

جام جم آنلاین آذربایجان شرقی: محمد فرشکاران ضمن عیادت از کریم مردانی‌ آذر، خیر تبریزی که به دلیل کسالت جزئی در بیمارستان شمس تبریز بستری است، اظهار کرد: اقدامات انسان دوستانه حاج کریم که بیش از ۴۰ مجتمع شبانه روزی، چندین پانسیون، خوابگاه، مدرسه و بیمارستان در کشور ساخته در اذهان مردم نوعدوست کشور برای همیشه تاریخ ماندگار خواهند بود.

 وی افزود: برای به بهره برداری رسیدن بزرگترین بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کودکان ایران و خاورمیانه در تبریز که به همت کریم مردانی آذر ساخته شده نهایت حمایت و همراهی های لازم را به عمل خواهیم آورد.

فرشکاران با اشاره به یک سری از دستگاه های تخصصی خریداری شده بیمارستان 450 تخت خوابی کودکان زهرا مردانی آذر و مشکلات مربوط به هزینه نصب این دستگاه ها ابراز داشت: در جهت تامین هزینه نصب تجهیزات و دستگاه‌های تخصصی خریداری شده بیمارستان نیز نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم.

گفتنی است، بیمارستان کودکان زهرا مردانی آذر به عنوان بزرگترین مرکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی کودکان شمال غرب کشور در زمینی به وسعت 9 هکتار در اوایل سال جاری فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. 

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها