وزارت ورزش حذف استقلال از آسیا را تایید کرد

معاون وزیر ورزش تاکید کرد که استقلال از لیگ قهرمانان آسیا فصل آینده حذف شده است.
کد خبر: ۱۴۰۷۵۳۷

به گزارش جام جم آنلاین، محمد پولادگر، معاون وزیر ورزش تاکید کرد: کسب مجوز حرفه‌ای را کمیته بدوی باید تایید نماید و ارتباطی به خارج از کشور ندارد به قدری گزارشات ضد و نقیض از کمیته بدوی و جاهای دیگر ارسال شده است که AFC این کمیته را حدود 2 سال تعلیق کرده بود. در حال حاضر تمام گزارشاتی که به واسطه باشگاه‌ها ارسال می‌شود و بر روی سامانه مربوطه بارگذاری کنترل و پیگیری می‌شود.

این مقام مسئول در وزات ورزش و جوانان در خصوص وضعیت نامناسب ورزشگاه آزادی و وعده بازسازی آن ظرف سه سال آینده؛ گفت: مسئولانی که منابع در اختیار دارند متولی بازسازی استادیوم آزادی هستند؛ در حال حاضر شرکت توسعه و تجهیز و مدیریت مجموعه وزارتخانه مسئولیت بازسازی آن را بر عهده دارند.

وی با تاکید به اینکه دادستانی برای بازسازی طبقات بالایی استادیوم آزادی ورود داشته؛ اظهار کرد: استادیوم آزادی جزئی از سرمایه‌های ملی کشور ما است؛ باشگاه پرسپولیس و استقلال مجموعه آزادی را به عنوان استادیوم معرفی کرده‌اند، بنده متخصص بازسازی این مجموعه نیستم و نمی‌توانم زمان دقیق بازسازی این مجموعه را اعلام کنم.

پولادگر که با خبرگزاری خانه ملت صحبت کرده است، در مورد جزییات حذف تیم های استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا؛ گفت: طبق نظر کارشناسان استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده است؛ احتمال حذف شدن پرسپولیس از این بازی‌ها نیست هوادارن این تیم نگران حذف تیمشان از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا نباشند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها