معرفی کتاب برای اقتباس به بهانه برگزاری نمایشگاه کتاب تهران

عزرائیلِ کهنه سرباز؛ روایت امنیتی از یک خائن

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما نمایشگاه کتاب را بیش از اینکه عرصه‌ای برای خرید کتاب بدانیم، جشنواره‌ای فرهنگی می‌دانیم که نظیرش در هیچ‌جای دنیا نیست.
کد خبر: ۱۴۰۷۴۰۴

به گزارش جام جم آنلاین، محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، اظهار کرد: مراسم افتتاحیه امروز بعدازظهر در صحن اصلی نمایشگاه برگزار می‌شود. ما چندین مقام فرهنگی از کشورهای مختلف را در این نمایشگاه به همراه ۱۰۰ ناشر خارجی میزبانی می‌کنیم.

وی افزود: مجموعا با ناشرانی که در فضای مجازی شرکت کرده‌اند بیش از ۳ هزار ناشر در این نمایشگاه حاضر هستند. نظام حمایتی یارانه‌ای را هم گسترش دادیم و تقریباً نسبت به سال گذشته این میزان دوبرابر شده است.

وزیر ارشاد یادآور شد: نمایشگاه یک ویژگی کاملاً خانواده‌محور دارد. ما نمایشگاه کتاب را بیش از اینکه عرصه‌ای برای خرید کتاب بدانیم، جشنواره‌ای فرهنگی می‌دانیم که نظیرش در هیچ‌جای دنیا نیست.

اسماعیلی تأکید کرد: پیش‌بینی بالای پنج تا هفت میلیون نفر را داریم که یک عدد کم‌نظیر خواهد بود و تلاش کردیم همه امکانات رفاهی، ارتباطاتی و حمل و نقل برقرار شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها