معاون شهردار اصفهان خبر داد:

اختصاص بودجه برای خرید تجهیزات جدید ایمنی

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: خرید تجهیزات جدید و نوین در راستای ارتقای ضریب ایمنی شهر در اعتبارات و بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری اصفهان دیده شده است.
کد خبر: ۱۴۰۶۰۱۵

جام جم آنلاین اصفهان؛ مهدی بقایی امروز یکشنبه دهم اردیبهشت‌ماه در افتتاح نخستین آزمایشگاه علت‌یابی حریق غرب آسیا در اصفهان اظهار کرد: گاهی بر استفاده از روش‌های قدیمی برای حل و فصل امور پافشاری می‌کنیم، در حالی که می‌توان با روش‌های نوین و جدید در امر پیشگیری، مانع از بروز حوادث شد.

وی افزود: سرعت در عملیات امداد و نجات آتش‌نشانان امری مهم است که سازمان آتش‌نشانی شهرداری اصفهان همتی مضاعف در این راستا دارد.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار اصفهان تصریح کرد: راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه علت‌یابی حریق غرب آسیا در اصفهان بنا به ضرورت، حاکی از اهمیت موضوع علت‌یابی برای پیشگیری از حوادث است که امیدواریم این روند به سرانجام خوبی برسد.

وی خاطرنشان کرد: این آزمایشگاه با همکاری دانشگاه اصفهان تأسیس شده است که فقط یک اقدام تجهیز محور نیست، بلکه برخاسته از نگاه و افق بلند برای حوزه پیشگیری است.

بقایی اظهار کرد: در راستای تحقق این اهداف، خرید تجهیزات نوین در راستای ارتقای ضریب ایمنی شهر در اعتبارات و بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری اصفهان دیده شده است.

هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها