رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری عامل اصلی حریق عمدی منزلی در نارمک خبر داد و گفت: متوفی که از دختر خانواده در مجلس خواستگاری جواب رد شنیده بود،اقدام به آتش زدن منزل خانواده دختر کرد که خود طعمه حریق شد.
کد خبر: ۱۴۰۵۵۵۷

به گزارش جام جم آنلاین، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از فوت عامل اصلی حریق عمدی منزلی در نارمک خبر داد و گفت: متوفی که از دختر خانواده در مجلس خواستگاری جواب رد شنیده بود اقدام به آتش زدن منزل خانواده دختر کرد که خود طعمه حریق شد.

سرهنگ محمد گودرزی در تشریح جزئیات خبر فوق، بیان داشت: بامداد ششم اردیبهشت ماه سال جاری در پی اعلام حریق در منزلی در محله «نارمک» عملیات کلانتری 127 این محله سریعا برای رسیدگی به موضوع در محل حاضر شدند.

وی با اشاره به اینکه در بررسی و تحقیقات صورت گرفته مشخص شد عامل آتش سوزی خواستگار دختر خانواده بوده که وقتی شب گذشته در مجلس خواستگاری جواب رد می‌شنود اعضای خانواده را تهدید به گرفتن انتقام می‌کند، افزود: نهایتا ساعاتی بعد عامل آتش سوزی به بهانه صحبت و با ترساندن اعضای خانواده وارد منزل شده و اقدام به آتش زدن منزل می‌کند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: عامل ۳۴ ساله آتش سوزی پس از آتش زدن منزل که منجر به سوختگی کامل منزل شد خود نیز گرفتار آتش شده و در محل جان خود را از دست می‌دهد.

سرهنگ گودرزی در پایان با بیان اینکه دو نفر از اعضای این خانواده دچار سوختگی سطحی شده و به بیمارستان منتقل شدند، از مردم خواست: برای جلوگیری از تکرار اینچنین وقایعی حتما در مواجهه با تهدید پلیس 110 را در جریان قرار دهند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها