فروش اقساطی به کالاهای اساسی رسید

با افزایش قیمت کالاهای اساسی و کاهش قدرت خرید مردم فروش اقساطی به کالاهای اساسی نیز رسیده است و یک عامل توزیع کالاهای اساسی در فضای مجازی، فروش اقساطی بدون بهره را نیز راه‌اندازی کرده است.
کد خبر: ۱۴۰۴۴۴۸

به گزارش جام جم آنلاین، بعد از اینکه در برخی از بازارها مانند لوازم خانگی و فرش به‌دلیل تورم و کاهش قدرت خرید مردم شاهد فروش اقساطی کالا بودیم این بار فروش اقساطی کالا به کالاهای اساسی نیز رسیده است و یکی از سامانه‌های توزیع کالاهای اساسی تنظیم‌بازاری در فضای مجازی این کار را شروع کرده است.

در این طرح، کالاهای اساسی و سایر مواد غذایی بدون بهره و در 5 قسط با سقف یک میلیون تومان عرضه می‌شود.

اجرای طرح‌ های اقساطی این‌چنینی نشان از کاهش تقاضا در سطح بازار است و این‌که مصرف‌کنندگان قادر یا حاضر به خرید محصولات با قیمت‌های جدید نیستند به همین منظور توزیع‌کنندگان متوسل به فروش طرح‌های اعتباری می‌شوند.

بنابر این گزارش، بر اساس مشاهده‌های میدانی قیمت هر کیلوگرم مرغ 63 هزار تومان تا 85 هزار تومان، تخم‌مرغ در شانه‌های 30 عددی 85 تا 90 هزار تومان، روغن مایع 800گرمی 54 هزار تومان، هر کیلوگرم برنج شیرودی 75 هزار تومان، رب گوجه‌فرنگی 800گرمی 45 هزار تومان و هر کیلوگرم گوشت گوسفندی گرم به‌صورت شقه 235 هزار تومان تا 330 هزار تومان است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها