جینو در اینوتکس 2023 اکوسیستم صنعت گیم را گرد هم می آورد
با موضوعات بازی‌سازی، استریمینگ، گیمینگ و رسانه گیم

جینو در اینوتکس 2023 اکوسیستم صنعت گیم را گرد هم می آورد

با فروش مستقیم محصولات B2C شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور عضو پارک

اینوتکس 2023 بازاری برای خرید محصولات فناورانه می شود

محصولات B2C شرکت‌ها دانش‌بنیان و فناور عضو پارک در راستای عرضه به مصرف کنندگان نهایی، در نمایشگاه اینوتکس به فروش می رسد.
محصولات B2C شرکت‌ها دانش‌بنیان و فناور عضو پارک در راستای عرضه به مصرف کنندگان نهایی، در نمایشگاه اینوتکس به فروش می رسد.
کد خبر: ۱۴۰۴۳۹۸

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس 2023، فروشگاه محصولات B2C (با هدف مشتری مصرف کننده) اینوتکس در نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس 2023 ایجاد می‌شود. در این فروشگاه که PTP SHOP نام دارد، به شرکت‌های عضو و شعب پارک فناوری پردیس فرصت داده می شود تا محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتریان عرضه کنند. با توجه به مسئولیت اجتماعی پارک فناوری پردیس در خصوص شرکت‌های دانش بنیان و فناور کشور، امسال قرار است تعداد محدودی از شرکت‌های غیر عضو پارک هم در این پاویون حضور داشته باشند و محصولات خود را ارائه کنند.
این فروشگاه، با داشتن فضایی مناسب برای نمایش محصولات و فروش آن‌ها، هدف ایجاد بستری برای فروش محصولات B2C را دنبال می‌کند.
در سال گذشته، محصولات مختلفی از حوزه‌های نانو، بازی‌های ساخت ایران برای کودکان و اپلیکیشن‌های کنترل استرس، ماساژور و جواهر آلات شخصی سازی شده و ... در این بخش به نمایش درآمد. محصولاتی که که به زندگی رنگ و بوی فناورانه می‌دهد؛ روشنایی هوشمند قابل کنترل با تلفن همراه، المان‌های تزئینی برگرفته از دل طبیعت، محلول تمیزکننده خودرو با استفاده از فناوری نانو و ... بخشی از محصولات این غرفه طی سالیان اخیر بوده است.
گفتنی است، فرهنگ‌سازی برای ورود محصولات دانش‌بنیان و فناور به سبد استفاده خانوار، یکی از مهمترین دغدغه‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور است که نمایشگاه اینوتکس تلاش می کند با برگزاری این بخش، فعالیتی در این راستا انجام دهد.
متقاضیان برای شرکت و حضور در نمایشگاه می‌توانند از طریق آدرس ptpshop.inotex.com درخواست خود را جهت حضور در این قسمت از نمایشگاه ثبت نمایند. همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 76251224 (شرکت فن‌بازار بین‌الملل ایرانیان) تماس حاصل نمایند.
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2023 از 19 تا 22 اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها