دادستان عمومی و انقلاب جیرفت خبر داد:

انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات جنگی در کرمان

دادستان عمومی و انقلاب جیرفت گفت: یک باند سه نفره قاچاق سلاح و مهمات جنگی که قصد توزیع سلاح در جنوب استان کرمان داشت در جیرفت کشف و منهدم شد.
کد خبر: ۱۴۰۴۲۴۴

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی دادگستری کل کرمان، افشین صالحی نژاد روز یکشنبه اظهار کرد: طی عملیات پیچیده اطلاعاتی با دستور قضایی و تلاش های سربازان گمنام امام زمان ( عج) در اداره اطلاعات جیرفت سه قاچاقچی سلاح و مهمات دستگیر و ۱۵ قبضه سلاح جنگی از نوع کلت کمری N۱۵ و ۲۹ عدد خشاب از این باند کشف شد.

وی افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج) در تحقیقات فنی و اطلاعاتی از برنامه‌ریزی این باند قاچاق سلاح برای انتقال یک محموله قابل توجه سلاح جنگی از استان های مرزی به جنوب استان کرمان خصوصا شهرستان جیرفت مطلع شدند.

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان جیرفت ادامه داد: بلافاصله برنامه‌ریزی عملیاتی برای شناسایی و دستگیری این اعضای این باند آغاز شد و تحقیقات گسترده ای صورت پذیرفت که مخفیگاه این افراد در جیرفت شناسایی و مورد رصد نامحسوس قرار گرفت.

صالحی نژاد اضافه کرد: در بازرسی از مخفیگاه این باند غیر از سلاح و مهمات ۷۲ قوطی مشروبات الکلی نیز کشف و ضبط شد.

دادستان جیرفت افزود: از این باند ۲ دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

وی تاکید کرد: دستگاه قضایی همواره با قدرت و قاطعیت تمام در مقابل متجاوزان به حریم جامعه اسلامی ایستاده و هرگز اجازه ناامنی و جولان به دشمنان ایران را نمی دهد، همچنین فضای کشور را برای عموم مردم امن و برای مخلان نظم و امنیت، ناامن می کند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها