استاندار فارس در نشست مشترک استانداران با وزیر کشور مطرح کرد:
کد خبر: ۱۴۰۳۶۶۹

استاندار فارس در رابطه با موضع عفاف و حجاب گفت: با همت عزیزان ما در فارس، فعالیتهای متنوع آموزشی و توجیهی در حوزه فرهنگ و عفاف در سال گذشته در قالب چهارشنبه های طلایی با همکاری حوزه اجتماعی سپاه و شهرداری شیراز انجام شد. ۹۰ گروه با حضور در مناطق آسیب پذیر و انجام اقدامات فرهنگی و هنری نسبت به فریضه امر به معروف و نهی از منکر اقدام کردند؛ که تاثیرات بسیار مثبتی را در پی داشته است.
محمد هادی ایمانیه در نشست مشترک استانداران با وزیر کشور که به صورت برخط برگزار شد، ضمن تشکر از همت مسئولین دستگاه‌های اجرایی، نظارتی و به ویژه مردم، گفت: با همت عزیزان ما در فارس، فعالیتهای متنوع آموزشی و توجیهی در حوزه فرهنگ و عفاف در سال گذشته در قالب چهارشنبه های طلایی انجام شد.
وی ادامه داد: ۹۰ گروه با حضور در مناطق آسیب پذیر و انجام اقدامات فرهنگی و هنری نسبت به فریضه امر به معروف و نهی از منکر اقدام کردند؛ که تاثیرات بسیار مثبتی را در پی داشته است.
استاندار فارس با اشاره به اینکه بخش دوم فعالیت‌های فرهنگی در این حوزه از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته آغاز شده است، افزود: در بخش دوم با هم افزایی دستگاه های اجرایی استان و حمایت و همراهی سایر نهادهای انقلابی، حاکمیتی و با محوریت مردم شهر شیراز سامانه مردم رسی ایجاد شد.
وی اظهار داشت: گزارشات مردمی ارسال شده به سامانه بلافاصله با استفاده از ۵۰۰ گروه مردمی تعریف شده، ذیل قرارگاه مردم رسی راستی آزمایی و صحت‌سنجی می شود و در مرحله بعد نتیجه بررسی و اقدامات انجام شده به فرد گزارش دهنده اعلام می شود.
ایمانیه بازرسی، نظارت و قضاوت توسط مردم و حمایت توسط حاکمیت را یک رکن اساسی و مهم این قرارگاه عنوان کرد و افزود: اصلی ترین وظیفه این مجموعه آموزش و فرهنگ سازی است که با ترکیب مردم و حاکمیت علاوه بر اینکه از قطبی شدن جامعه جلوگیری می‌کند تسریع در رسیدگی و ایجاد بازدارندگی را در پی خواهد داشت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها