پول استراماچونی به جای سند كمپ!
جزئیاتی از اتفاقات این روزهای باشگاه استقلال

پول استراماچونی به جای سند كمپ!

توضیحات باشگاه استقلال درباره شایعه کسر امتیاز

باشگاه استقلال در اطلاعیه‌ای درباره شایعه پرونده شکایت آندره‌آ استراماچونی و بحث کسر امتیاز از آبی‌پوشان توضیحاتی ارائه کرد.
کد خبر: ۱۴۰۳۴۷۳

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از رسانه باشگاه استقلال، در روزهای اخیر اخبار مختلفی درباره وضعیت پرونده استراماچونی در رسانه‌ها منتشر شده که بیشتر آنها گمانه‌زنی است و مبنای حقوقی ندارد.

حامد افضلی، مدیر بین‌الملل باشگاه استقلال در همین خصوص گفت: این طور نیست که مهلت پرداخت طلب استراماچونی 31 فروردین باشد و پس از آن باشگاه با محرومیت نقل‌و‌انتقالاتی و یا کسر امتیاز روبه‌رو‌ شود. بر اساس قوانین فیفا که به‌صراحت هم اعلام شده است، طبق رأی فیفا، باشگاه باید تا 30 روز مطالبات سرمربی پیشین خود را پرداخت کند اما در صورتی که یکی از طرفین پرونده درخواست گرندز رأی یا جزئیات پرونده را داشته باشد، زمان پرداخت پول تا زمان اعلام جزئیات رأی به تعویق می‌افتد.

وی افزود: باشگاه استقلال دوم فروردین و پس از اعلام رأی پرونده استراماچونی، درخواست گرندز پرونده را داده است و با توجه به اینکه هنوز گرندز رأی اعلام نشده است، مهلت بیشتری برای پرداخت این پول وجود دارد و اعلام تاریخ نهایی 31 فروردین، درست نیست.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها