پیگیری انتقال آب از سد تالوار به شهرستان بهار و کبودراهنگ

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی از پیگیری انتقال آب از سدتالوار به حوزه انتخابیه خود خبر داد.
کد خبر: ۱۴۰۲۹۱۹

به گزارش جام جم آنلاین همدان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری کبودراهنگ، فتح‌الله توسلی در شورای اداری شهرستان کبودراهنگ، گفت: پیگیری انتقال آب از سد تالوار به حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ به عنوان یکی از کارهای بزرگ در دست اقدام بوده تا چندین سال آب پایدار در این دو شهرستان داشته باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه در بحث فاضلاب کبودراهنگ چهار میلیارد تومان اعتبار نقد دریافت شده و آبفا به‌زودی کار را خود را در این رابطه آغاز خواهد کرد، افزود: ماده ۲۳ برای راه خلعت آباد- کبودراهنگ دریافت شده و در حال پیگیری تأمین اعتبار آن هستیم ضمن اینکه چهاربانده شدن این مسیر از مطالبات جدی مردم کبودراهنگ است.

توسلی همچنین از مرتفع شدن مشکل زمین شهری کبودراهنگ خبر داد و تصریح کرد: در آستانه سال نو این موضوع مردم شهرستان را شاد و با انگیزه کرد و به طور قطع این امر از نقش مؤثر و بسزایی برای مردم، شهرداری و رونق اقتصادی منطقه برخوردار خواهد بود.

وی با بیان اینکه در شهرستان کبودراهنگ کارهای بزرگی با تعامل مدیران ادارات انجام شده و وظیفه داریم عملکرد نظام را در رابطه با اقدامات انجام شده تبیین کنیم، گفت: با تلاش‌ها، کمک ها و تعامل وزیر ارشاد و بنده موضوع اوقاف شهرستان کبودراهنگ در حال پیگیری است.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ هم اظهار کرد: رؤسای ادارات و دستگاه‌های دولتی یک هفته فرصت دارند تا طرح ها و برنامه های خود را برای تحقق مسأله مهم رشد تولید به فرمانداری ارسال کنند.

مسلم غلامی افزود: به طور قطع در سایه تعامل و همکاری مسئولان و تمام ارگان‌ها شاهد توسعه روزافزون شهرستان کبودراهنگ در تمامی حوزه ها خواهیم بود.

وی یادآور شد: مدیران ادارات لیست پروژه های نیمه تمام و یا طرح هایی که در سال جاری قابل اجرایی هستند را باید به فرمانداری و به نماینده مردم در مجلس ارائه دهند تا برنامه ریزی و تعامل در چینش آن مدنظر قرار گیرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: امام جمعه کبودراهنگ نقش محوری و مؤثر در وفاق و همدلی برای رفع مشکلات مردم دارد، این همراهی می‌تواند در دولت سیزدهم، موجبات پیشرفت بیشتر این شهرستان را فراهم کند.

غلامی اظهار کرد: هدف اصلی سال پیش رو باید تحقق شعار رهبر معظم انقلاب یعنی «مهار تورم و رشد تولید» باشد ضمن اینکه بحث مهار تورم نیاز به تصمیمات ملی دارد اما در بحث رشد تولید تک تک مردم و همه ما وظیفه داریم و باید از تمام توان و امکانات برای تحقق این امر مهم تلاش مضاعفی داشته باشیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها