اگر قصد خرید ویدئو پروژکتور را داشته باشید، باید ابتدا بهترین ویدئو پروژکتور های بازار را پیدا کنید. در اینجا لیستی از بهترین ویدئو پروژکتور های خانگی، 4k ، پرتابل و ... را به نقل از پروژکتور برتر ارائه کرده ایم.
اگر قصد خرید ویدئو پروژکتور را داشته باشید، باید ابتدا بهترین ویدئو پروژکتور های بازار را پیدا کنید. در اینجا لیستی از بهترین ویدئو پروژکتور های خانگی، 4k ، پرتابل و ... را به نقل از پروژکتور برتر ارائه کرده ایم.
کد خبر: ۱۴۰۲۶۶۳

بهترین ویدئو پروژکتورها

بهترین ویدئو پروژکتور های خانگی، وسایلی هستند که احتمالا در سالهای آینده در هر خانه ای، جایگزین تلویزیون ها شوند. بهترین پروژکتور های خانگی، از میان تعداد زیادی محصولات خانگی فیلتر شده اند و محصولاتی هستند که از کیفیت تصویر بسیار بالایی برخوردار می باشند و جنبه های مختلف آنها، نسبت به محصولات مشابه، بهتر است. از نظر قیمتی نیز، بهترین دیتا پروژکتور های خانگی، معمولا با توجه به کیفیتی که ارائه می کنند قیمت به صرفه تری دارند و همین موضوع نیز باعث شده تا خرید این محصولات انتخاب مقرون و به صرفه ترین نسبت به محصولات دیگر دسته بندی پروژکتور خانگی باشد.

این مطلب برای افرادی که اطلاعات کافی در زمینه ویدئو پروژکتور ندارند، بسیار مناسب است. به صورت کلی برای انتخاب بهترین ویدئو پروژکتور، یا باید از تجربه افراد دیگر که ویدئو پروژکتور های مختلف را بررسی کرده اند استفاده کنید، یا باید خودتان با پروژکتور های مختلف آشنایی داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. به این ترتیب ما تصمیم گرفتیم تا از تیم تخصصی پروژکتور برتر، در زمینه بهترین ویدئو پروژکتور ها به خصوص بهترین های خانگی، مشاوره بگیریم و این مطلب تخصصی را تدوین کنیم.

ویدئو پروژکتور اپسون Epson Home Cinema 5050UB

بهترین ویدئو پروژکتور های خانگی 2023 برند بنکیو، اپتما، اپسون

بهترین ویدئو پروژکتور خانگی

Epson Home Cinema 5050UB بهترین پروژکتور خانگی همه جانبه است که ما بررسی کرده ایم. نسبت کنتراست عالی، همراه با روشنایی چشمگیر و رنگ های دقیق و هر چیزی که برای مشاهده یک تصویر فوق العاده نیاز دارید را در این ویدئو پروژکتور خانگی در اختیار خواهید داشت. به همین دلیل نیز این ویدئو پروژکتور اپسون، لقب بهترین ویدئو پروژکتور خانگی را دریافت کرده است. این پروژکتور سرگرمی خانگی ارزان نیست، اما نسبت به سایر پروژکتورهای این لیست (به غیر از سونی که تقریباً دو برابر قیمت دارد) کیفیت تصویر فوق العاده ای را ارائه می کند. دارای HDMI 2.0 است که به شما امکان می دهد 4k60p را مشاهده کنید. جابه‌جایی گسترده لنز و زوم موتوری روی دستگاه قرار گرفته. 

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ HT2050A

بهترین ویدئو پروژکتور نسبت به قیمت

بهترین ویدئو پروژکتور نسبت به قیمت

با اینکه این ویدئو پروژکتور بنکیو، در دسته پروژکتور های ارزان قیمت قرار نمی گیرد، اما BenQ HT2050A قطعا بهترین ویدئو پروژکتوری است که در این رنج قیمتی می توانید پیدا کنید. این پروژکتور مدرن تصویری روشن با کنتراست عالی و دقت رنگ واقعی ایجاد می کند. همچنین یکی از تنها مدل‌ها در این رنج است که با لنز شیفت عمودی ارائه شده و تنظیم را کمی آسان‌تر می‌کند. از اکثر پخش کننده های رسانه، کنسول های بازی، رایانه های شخصی، مک ها و دستگاه های تلفن همراه با گزینه های ورودی مانند HDMI، USB و غیره پشتیبانی می کند. به علاوه، این پروژکتور بنکیو تاخیر ورودی کم 16 میلی‌ثانیه را برای بازی‌های همه جانبه ارائه می‌کند.

دیتا پروژکتور AAXA P8

بهترین پروژکتور ارزان قیمت

P8 یک ویدئو پروژکتور نسبتا کوچک است که قابلیت های خوبی دارد. اگرچه بیشتر شبیه یه یک اسباب بازی به نظر میرسد، اما روشنایی خوبی دارد و در این محدوده قیمتی بهترین ویدئو پروژکتور رزان قیمت نیز به شمار می رود.

نه باتری داخلی دارد و نه هیچ برنامه ای برای پخش. بنابراین شما باید این موارد را در نظر بگیرید. این پروژکتور دارای ورودی HDMI و اتصال USB است، بنابراین می توانید یک استریم استیک را متصل کنید و همه برنامه های پخش جریانی را که احتمالاً می خواهید، مشاهده کنید. گزینه‌های روشن‌تر و گزینه‌های با ظاهر بهتری وجود دارد، اما به نسبت قیمت، P8 بهترین ویدئو پروژکتور ارزان قیمت است که می توانید در بازار پیدا کنید.

ویدئو پروژکتور اپتما Optoma UHD35

بهترین ویدئو پروژکتور 4K

بهترین ویدئو پروژکتور 4K

Optoma UHD35 یک پروژکتور مدرن است که ویژگی های زیادی را در قاب کوچک و قیمت پایین خود گنجانده است. این پروژکتور مقرون به صرفه می تواند روشنایی بسیار خوبی ایجاد کند، چرخه رنگ آن رنگ های دقیقی را تولید می کند و جزئیات بسیار خوبی دارد. نسبت کنتراست عالی نیست، اما در بین پروژکتورهای با وضوح 4K در این بازه قیمت، خوب به نظر میرسد.

قیمت این ویدئو پروژکتور اپتما باعث شده تا این محصول یکی از بهترین ویدئو پروژکتور های 4k بازار باشد. این پروژکتور 4K UHD کیفیت تصویر عالی را تنها با چند صد دلار نسبت به بهترین پروژکتورهای 1080p ارائه می دهد. اپتما UHD35 تغییر لنز یا بزرگنمایی زیادی را ارائه نمی دهد، اما اگر تصویر در اتاق شما مناسب باشد، گزینه بسیار خوبی به عنوان پروژکتور 4k است. 

Anker Nebula Mars II Pro

بهترین ویدئو پروژکتور قابل حمل یا پرتابل 2023

این پروژکتور کوچکتر از یک بسته شش تایی کوکاکولا است و مجهز به اتصال بی سیم Wi-Fi، یک بلندگوی بلوتوث با صدای شگفت انگیز و حتی یک دسته برای جا به جایی راحت است. تصحیح عمودی خودکار و دستی کیستون افقی را ارائه می دهد. این مینی پروژکتور قابل حمل همچنین دارای یک چیز است که بسیاری از پروژکتورهای فشرده مانند Vimgo P10 فاقد آن هستند: باتری داخلی. این پروژکتور مقرون به صرفه یک دستگاه سرگرمی همه کاره است که از نظر طراحی نیز عالی به نظر میرسد. به صورت کلی Anker Nebula Mars II Pro بهترین ویدئو پروژکتور قابل حمل این لیست می باشد که به عنوان پروژکتور خانگی نیز می توانید از آن استفاده کنید. 

پروژکتور سونی VPL-VE325ES

بهترین ویدئو پروژکتور از نظر کیفیت

سونی VPL-VW325ES یکی از محصولات سونی می باشد که یکی از بهترین برند های تولید کننده ویدئو پروژکتور های با کیفیت است. نسبت کنتراست، که به راحتی مهمترین جنبه کیفیت کلی تصویر است، بهتر از اپسون 5050 و به طور قابل توجهی بهتر از هر پروژکتوری است که می توانید در بازار پیدا کنید و این چیزی را می گوید، زیرا خود سونی به طور قابل توجهی بیشتر از هر پروژکتور دیگری در این لیست قیمت دارد! با ویژگی کاهش تاخیر ورودی، کادر مربوط به بازی را علامت می‌زند و با روشنایی که می تواند تا 1500 لومن برسد، در یک اتاق روشن نیز به خوبی کار می کند. اگر قیمت برای شما مهم نیست، کیفیت تصویر باورنکردنی این پروژکتور می تواند انتخاب مطلوبی باشد.

پروژکتور سینمای خانگی اپسون LS11000

بهترین پروژکتور لیزری 4K

سینمای خانگی اپسون LS11000 شبیه اپسون 5050 است اما به جای لامپ از ترکیب لیزر و فسفر برای ایجاد نور استفاده می کند. این به معنای رنگ بهتر، عدم تعویض لامپ، روشن/خاموش شدن سریعتر و نسبت کنتراست پویا قابل استفاده تر است. شیفتر پیکسل های مختلف پیشرفته تر به معنای وضوح بهتر نسبت به پروژکتور 5050 است. البته قیمت پایه این محصول بالاتر است، اما در طول عمر پروژکتور باید تقریباً یکسان باشند. بنابراین کیفیت تصویر بهتر برای تقریباً هزینه مشابه، باعث می شود که این موضوع در مقایسه با 5050 ارزش بررسی داشته باشد. 

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EF-12

بهترین پروژکتور لیزری پرتابل

EF-12 یک پروژکتور کوچک و بسیار قابل حمل است که شباهت زیادی به Anker Nebula Pro و BenQ GS50 دارد. حمل آن آسان است و به عنوان یک اسپیکر بلوتوثی نیز قابل استفاده است، اما برخلاف مدل های رقیب، دارای باتری داخلی نیست و باید به صورت مستقیم به برق متصل باشد. نور EF-12 توسط "تکنولوژی پرتاب آرایه میکرولیزر" اپسون ایجاد شده است. بله، این محصول جزو پروژکتور های لیزری است، که تصویر روشن‌تری نسبت به مدل‌های مبتنی بر LED مانند Nebula و GS50 ارائه می‌دهند. البته در میان پروژکتور های لیزری، خرید پروژکتور های شیائومی از پروژکتور برتر پیشنهاد می شود.

پروژکتور اپتما Optoma UHZ50

بهترین پروژکتور لیزری 4K

Optoma UHZ50 از یک لیزر آبی و یک فسفر زرد برای ایجاد تصاویر فوق‌العاده روشن استفاده می‌کند. این پروژکتور دارای روشنایی بالایی است و دارای دومین نسبت کنتراست برتری است که از پروژکتور DLP اندازه گیری کرده ایم. همچنین به دلیل اینکه DLP است، جزئیات بسیار خوبی دارد. محدوده زوم و جابجایی لنز نسبتاً محدود است، بنابراین در اتاق‌هایی مانند که پروژکتورهای Epson 5050 یا LS11000 نصب میشوند، جای نمی گیرد، اما در غیر این صورت می تواند جزو بهترین ویدئو پروژکتور ها باشد. 

Xgimi Halo Plus

بهترین پروژکتور قابل حمل 1080p

Xgimi Halo Plus یک پروژکتور نسبتا کوچک 1080p با باتری 2.5 ساعته و بلندگوهای داخلی قدرتمند است. دارای Android TV داخلی است، بنابراین پخش جریانی بسیار آسان تر از بسیاری از دستگاه های قابل حمل دیگر می باشد. برای یک پروژکتور قابل حمل عملکرد خوبی دارد، اما قیمتی برابر با BenQ HT2050A دارد که عملکرد بسیار بهتری را ارائه کرده. اما برای شب های معمولی فیلم، عالی کار می کند.

راهنمای انتخاب بهترین ویدئو پروژکتور

برای اینکه بهترین ویدئو پروژکتور را انتخاب کنید، باید ویژگی های هر ویدئو پروژکتور را در نظر بگیرید که میان این ویژگی ها، روشنایی، کنتراست، وضوح تصویر، نسبت تصویر، قابلیت های لنز، درگاه های ارتباطی، منبع نوری و … قرار دارند. 

شما می توانید بدون نیاز به دانش فنی، از مرکز فروش ویدئو پروژکتور (پروژکتور برتر) مشاوره رایگان در زمینه انتخاب بهترین ویدئو پروژکتور ها، مشاوره رایگان دریافت کنید و سپس خرید خود را انجام دهید.

 

برچسب ها : پروژکتور,تکنولوژی,ویدئو پروژکتور خانگی,لامپ پروژکتور,ویدئو پروژکتور داخلی

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها