سخنگوی سازمان هواپیمایی اعلام کرد:

جابجایی 2.3 میلیون مسافر با هواپیما در تعطیلات نوروز

سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: از ۲۴ اسفند تا 11 فروردین جاری ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار مسافر نوروزی به وسیله هواپیما در سفرهای داخلی و خارجی جابه جا شدند.
کد خبر: ۱۴۰۲۵۷۷

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، جعفر یازرلو گفت: از روز ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ تا یازدهم فروردین امسال، در مجموع ۱۹ هزار و ۶۵۰ مجوز پرواز برای مسیرهای داخلی و بین‌المللی توسط سازمان هواپیمایی کشوری صادر شد که از این تعداد مجوز صادر شده، تاکنون ۱۹ هزار و ۲۷ پرواز (نشست و برخاست) انجام شده است.

وی تصریح کرد: از مجموع مجوزهای پرواز، سهم مسیرهای داخلی ۱۳ هزار و ۸۳۴ مورد بود و پنج هزار و ۸۱۶ مجوز نیز برای مسیرهای بین المللی صادر شده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری یادآوری کرد: از تاریخ ۲۴ اسفند پارسال تا یازدهم فروردین امسال در مجموع ۲ میلیون و ۳۴۷ هزار و ۸۳۲ مسافر (اعزام و پذیرش) با ۱۹ هزار و ۲۸ پرواز (نشست و برخاست) جابجا شدند.

یازرلو افزود: از مجموع مسافران جابه‌جا شده در بازه زمانی یاد شده، یک میلیون و ۸۶۷ هزار و ۵۶۵ مسافر داخلی با انجام ۱۵ هزار و ۶۰۴ پرواز داخلی و ۴۸۰ هزار و ۲۶۷ مسافر بین المللی نیز با انجام سه هزار و ۴۲۳ پرواز خارجی جابجا شدند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها