رئیس پلیس راهور فراجا:

۱۰ میلیون مسافر هنوز در سفرند | افزایش ۳.۵ درصدی سفرها

رئیس پلیس راهور فراجا گفت: نزدیک به ۱۰ میلیون نفر از هموطنانی که در کل استان‌ها سفر کرده اند به شهر مبدا برنگشته اند.
کد خبر: ۱۴۰۲۵۶۵

به گزارش جام جم آنلاین، سردار کمال هادیانفر آخرین وضعیت جاده‌ های کشور را تشریح کرد و گفت: تقریباً تمام جاده‌ ها ترافیک روانی دارند و تردد در آنها در حال انجام است.

رئیس پلیس راهور فراجا گفت: این در حالی است که در ۴۸ ساعت گذشته محور چالوس (شمال به جنوب) را یک طرفه کردیم و تخلیه مناسبی از وسایل نقلیه انجام شد.

وی گفت: ۴۴۶ میلیون تردد توسط همکاران ما در بین استان‌ها و شهرها گزارش شده است و ۴۳ میلیون وسیله نقلیه به مراکز استان‌ها وارد شده اند.

رئیس پلیس راهور فراجا افزود: این میزان نسبت به سال ۱۴۰۱ تقریباً ۳.۵ درصد افزایش داشته ولی نسبت به سال ۱۴۰۰ بیش از ۴۰ درصد افزایش تردد وجود داشته است.

وی گفت: هنوز انباشتگی وجود دارد. ۵۵۱ هزار وسیله نقلیه متعلق به تهرانی‌ها است که هنوز از سفر برنگشته اند. عدد ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار مربوط به تهرانی‌ها است که بیشترین آمار را به خود اختصاص می‌دهند.

به گفته سردار هادیانفر، تقریباً نزدیک به ۱۰ میلیون از هموطنانی هستند که در کل استان‌ها سفر کرده اند و هنوز به شهر مبدا برنگشته اند.

رئیس پلیس راهور فراجا افزود: انباشتگی هنوز در گیلان و مازندران زیاد است. در این استان‌ها هنوز مسافر وجود دارد و امیدوارم که زمان برگشتشان را به امروز و فردا موکول کنند تا شرایط بهترین را در این دو روز تجربه کنیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها