رییس کل سازمان خصوصی‌ سازی:

بدهی استراماچونی را به استقلال پرداخت کردیم اما خرج کردند

رییس کل سازمان خصوصی‌ سازی گفت: ۱۱۸ میلیارد تومان برای پرداخت بدهی‌های خارجی به باشگاه استقلال پرداخت کردیم اما بدهی سرمربی پیشین استقلال صرف هزینه‌های دیگر شده است.
کد خبر: ۱۴۰۲۵۳۷

به گزارش جام جم آنلاین، حسین قربان زاده روز یکشنبه در گفت‌وگویی گفت: ۲ بار بدهی آندره‌آ استراماچونی سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران، یک بار در دوره مدیرعاملی مصطفی آجرلو و بار دیگر توسط علی فتح الله زاده مطرح شد که به همین منظور ۱۱۸ میلیارد تومان برای پرداخت بدهی‌های خارجی از جمله طلب استراماچونی به باشگاه پرداخت شده است که از این مبلغ ۹۳ میلیارد تومان به صورت مستقیم به حساب باشگاه واریز شد.

رییس کل سازمان خصوصی‌سازی اضافه کرد: طبیعتا باشگاه هزینه‌های دیگری نیز داشته اما متاسفانه کماکان بدهی استراماچونی را پرداخت نکرده است.

قربان زاده با بیان اینکه در یک سال اخیر درآمد جدیدی به باشگاه اضافه شده و ما هم براساس نیازهایی که مدیر عامل عنوان می کند آنها را به تایید می‌کنیم، افزود: درباره باشگاه پرسپولیس موارد به امضای مدیر عامل و معاون وزیر ورزش و جوانان رسیده اما مدیران باشگاه استقلال راسا تصمیم گرفتند که ما نیز بلافاصله بعد از اطلاع از موضوع به عنوان کتمان مالی به دادگاه عمومی و دادستان کل شکایت کردیم تا موضوع هر چه سریعتر مورد رسیدگی قضایی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه تا زمان رفتن مدیر عامل سابق استقلال به سازمان خصوصی اطلاع ندادند که چه مواردی را هزینه کرده‌اند، تصریح کرد: این اتفاق بعد از رفتن مدیر عامل مشخص شده است.

رییس کل سازمان خصوصی سازی در ادامه تاکید کرد: ما شکایت کرده و محکم پای شکایت خود هستیم چرا که وقایع مالی کتمان شده و این موضوع باید در دادگاه بازخواست و محاکمه شوند.

قربان‌زاده در ادامه با بیان اینکه با بورسی شدن استقلال و پرسپولیس ۵۰۰ میلیارد تومان به هر شرکتی کمک مالی شده است، گفت: دوستان فکر می‌کنند که اینجا امامزاده است و شفا می‌دهد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها