رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: بررسی وضعیت تردد در جاده های کشور بیانگر شروع موج اول برگشت از سفرهای نوروزی در نیمه اول نوروز است .
کد خبر: ۱۴۰۲۰۰۲

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ احمد شیرانی امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران اعلام کرد: پیش بینی وضعیت سفرهای نوروزی بیانگر افزایش تردد در مسیرهای برگشت به مبدا مسافران نوروزی طی امروز و به میزان بیشتر در فردا رخ خواهد داد.

وی افزود: در ایام قبل از نوروز امسال و وجود چند روز زمان برای شروع سفرها قبل از ایام تحویل سال، شروع سفرهای هموطنان در چند روز متوالی توزیع شد و برخلاف نوروز سال‌های گذشته شاهد ترافیک روانتری در سطح جاده های کشور بودیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا ادامه داد: این سفرهای صورت گرفته، چنانچه در برگشت با یکدیگر همزمانی پیدا کند به علت ظرفیت محدود شبکه معابر جاده ای می تواند در برخی از ساعات ترافیک های سنگینی ایجاد کند. بنابر این توصیه پلیس راهور مدیریت زمان سفرهای برگشت هموطنان است، بهتر است با توجه به اوج سفرهای برگشت فردا هموطنان زمان برگشت را برای امروز پیش بینی کند و چنانچه در شرایط اشباع ظرفیت جاده ها قرار گرفتند حتما با رعایت صبر و حوصله رانندگی کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها