مدیر بهره‌برداری سازمان میادین میوه‌و تره بار تهران تشریح کرد:

جزییات توزیع میوه شب عید

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی:

امسال قیمت مصوب برای میوه شب عید نداریم

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: برای سال جاری قیمت مصوبی برای میوه شب عید به ما برای فروش در سطح خرده فروشی اعلام نشده و قیمت این محصولات بر اساس فاکتور خرید، ۱۰ درصد زیر قیمت به فروش می رسد.
کد خبر: ۱۴۰۱۷۳۹

به گزارش جام جم آنلاین، اسدالله کارگر، رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی در گفتگو با تسنیم اظهار داشت: برای فروش میوه شب عید امسال قیمت مصوبی به ما اعلام نشده و نرخ میوه های شب عید به ما اعلام نشده و میوه تنظیم بازاری نیز در اختیار ما قرار داده نشده است.

وی افزود: قیمت میوه شب عید بر اساس فاکتور خرید و 10 درصد زیر قیمت به فروش می رسد.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی ادامه داد: بر اساس کشف قیمت انجام شده، نرخ هر کیلوگرم پرتقال در میدان مرکزی میوه و تره بار 10 هزار تومان تا 25 هزار تومان است که خرده فروشی های سطح شهر می توانند این محصول را با 35 درصد سود به فروش برسانند.

وی تصریح کرد: البته اگر در مغازه ای هر کیلوگرم پرتقال با قیمت 40 تا 50 هزار تومان بر اساس فاکتور و نرخ سود مصوب به فروش برسد، تخلفی نشده است.

کارگر اظهار داشت سیب قرمز و سفید نیز بر اساس کشف قیمت انجام شده لبنانی 25 تا 45 هزار تومان و سیب قرمز نیز 15 تا 40 هزار تومان است.

کارگر گفت: میوه تنظیم بازار عید که توسط بخش خصوصی و اتحادیه بارفروشان ذخیره شده است نیز در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران به فروش می رسد و این محصولات در اختیار ما گذاشته نشده است.

وی یاد آور شد که بازرسان اتحادیه مغازه های سطح شهر را بر اساس فاکتورهای خرید، رصد می کنند و در صورت احراز گرانفروشی برخورد صورت می گیرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها