سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: تا تکمیل نهایی فاز یک پروژه قطار شهری، روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته مترو کرج مسافران را به صورت رایگان جابجا می‌کند.
کد خبر: ۱۴۰۰۰۸۸

به گزارش جام جم آنلاین البرز؛ عمار ایزدیار در پایان نود و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج در جمع خبرنگاران با عرض تبریک اعیاد با سعادت شعبانیه اظهارداشت: قطار شهری کرج پس از سال‌ها کار و تلاش سرانجام در ایام شعبانیه در روز دوشنبه با حضور احمد وحیدی وزیرکشور و استاندار البرز، مدیران شهری به صورت آزمایشی به حرکت درآمد.

سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج افزود: در این راستا از تلاش تمامی مدیران، اعضای شورای اسلامی حال و ادوار گذشته مدیران عامل اسبق سازمان حمل و نقل ریلی که موجبات تسریع در بهره‌برداری آزمایشی از فاز یک قطار شهری شدند تقدیر و تشکر می‌کنم.

ایزدیار اذعان کرد: قطعه نخست خط ۲ قطار شهری کرج به طول ۶. ۵ کیلومتر بین‌ایستگاه‌های گلشهر و طالقانی کرج احداث شده است که اکنون یک رام قطار با هفت واگن در حال جابه جایی مسافران شهری در خط ۲ قطار شهری کرج است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: با توجه به هماهنگی انجام شده مقرر شده یک رام قطار در هفته دو روز در روزهای یکشنبه و سه شنبه مسافران را به صورت رایگان از ساعت ۱۱ تا ۱۳ جابجا کند تا پس از تکمیل مسافران بتوانند روزانه از خدمات مترو استفاده کنند.

 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها