با آغاز نام نویسی وام ضروری ۳۰میلیون تومانی از صبح امروز، به دلیل افزایش درخواست، درگاه خدمات الکترونیک sabasrm.ir در حال حاضر با اختلال مواجه شده است.
کد خبر: ۱۳۹۹۲۰۹

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، با پوزش از متقاضیان نام نویسی این تسهیلات و تاکید بر اینکه همکاران این صندوق با اختصاص سرور‌های جدید درحال رفع اختلال و ترافیک ایجاد شده هستند، به اطلاع می‌رساند از آنجایی که مهلت نام نویسی وام ضروری ۳۰ میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران عزیز تحت پوشش این صندوق تا روز یکشنبه ۲۸ اسفند ادامه خواهد داشت، بازنشستگان عزیز می‌توانند در کمال آرامش و به تدریج تا پایان دوره تعیین شده یعنی تا ۲۸ اسفند نسبت به نام نویسی این تسهیلات اقدام کنند.

بدیهی است، زمان ثبت تقاضای اینترنتی عزیزان بازنشسته هیچگونه اثری در بررسی شرایط متقاضیان و تعیین واجدین شرایط دریافت وام و نتایج قرعه کشی احتمالی و نوبت بندی ماهانه پرداخت این نوع وام نخواهد داشت.

نام نویسی این تسهیلات فقط به صورت اینترنتی و از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری (قابل استفاده از طریق تلفن همراه) به نشانی sabasrm.ir و به صورت کاملا رایگان با مهلت ۲۳روزه (۶ تا ۲۸ اسفند ۱۴۰۱) تعیین شده است.

گفتنی است، این تسهیلات به «متقاضیانی که از تاریخ صدور حکم بازنشستگی آن‌ها کمتر از یک سال گذشته باشد»، «وراث ذکوری که تا سه سال آینده از لیست وظیفه بگیری حذف می‌شوند»، «متقاضیانی که حکم ترمیم سال جاری برای آنان صادر نگردیده است» تعلق نمی‌گیرد. ضمنا «فقط یکی از وراث وظیفه بگیر با رضایت سایر وراث وظیفه بگیر می‌تواند از وام استفاده نماید».

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها