مراسم معرفی محصولات تولیدی شرکت پالایش نفت تبریز با برند آریا با حضور مشتریان، فعالان صنعتی، تشکل ها، اتحادیه ها و نمایندگان فروش در محل سالن اجتماعات پالایشگاه تبریز برگزارشد.
کد خبر: ۱۳۹۵۶۲۲

پالایش نفت تبریز توان تامین همه نیاز کشور به روغن های صنعتی را دارد

جام جم آنلاین آذربایجان شرقی: مدیرعامل پالایش نفت تبریز با اشاره به تلاش مستمر و سرمایه گذاری قابل توجه برای احداث واحد جدید تولید روغن های پایه با بروزترین تجهیزات گفت: ما در آینده در قالب طرح جامع، انواع روغن های پایه را تولید خواهیم کرد که امکان تامین کل نیاز کشور را خواهیم داشت.

غلامرضا باقری دیزج ادامه داد: ما در ابتدا از مرحله بسته بندی شروع کرده ایم تا نشان تجاری خود را در کشور معرفی کنیم چرا که در آینده توازن در بازار برقرار خواهد شد و برندسازی یک ضرورت خواهد بود.

وی افزود: طبق قانون حمایت از توسعه صنایع پایین دستی نفت خام و میعانات گازی با استفاده از سرمایه گذاری مردمی بعد از احداث پالایشگاه جدید در جهت حمایت از تولید کننده، مازاد تولید فرآورده های ویژه صادر خواهد شد.

بسته بندی اولین اقدام در مسیر برندسازی

باقری اولین قدم پالایشگاه تبریز در مسیر برندسازی را، بسته بندی محصولات تولیدی دانست و افزود: در حال حاضر مشخص نیست بنزینی که مصرف می کنیم به کدام مجموعه تعلق دارد، در حالیکه بهترین بنزین کشور در شمال غرب تولید می شود و باید بتوانیم از این ظرفیت استفاده کنیم.

photo_2023-01-24_09-37-44

وی عدم برندسازی را یکی از مشکلات پالایشگاهها در حوزه بنزین و گازوئیل دانست و گفت: در حال حاضر در گام بعدی کلیه پمپ بنزین هایی که تحت مالکیت یا نظر برند ما هستند از رنگ سازمانی شرکت پالایش نفت تبریز استفاده می کنند تا مردم بتوانند آنها را بشناسند و ما نیز مجموعه پالایش نفت تبریز را به مردم معرفی کنیم.

مدیرعامل پالایش نفت تبریز برندسازی را مستلزم فروش محصول با بسته بندی مناسب و درج نشان تجاری دانست.

گفتنی است بازدید از واحد اختلاط روغن و خط تولید روغن موتور آریا از دیگر برنامه های این مراسم بود.

photo_2023-01-24_09-37-41

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها