معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ملایر با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰۰ مربی طرح امین در مدارس شهرستان ملایر حضور فعال دارد، گفت: پیش از این تنها ۱۵ طلبه طرح امین داشتیم و امروز به ۸۵ نفر رسیده است و در همین راستا ۱۵ سرباز طلبه را نیز جذب کرده ایم.
کد خبر: ۱۳۹۵۵۰۱

به گزارش جام جم آنلاین همدان و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ملایر، عباس شیری از رضایت بیش از ۹۰ درصدی مدیران آموزش و پرورش از اجرای طرح امین و حضور روحانیون در مدارس خبر داد و افزود: حضور روحانیون معظم در مدارس آنچنان اهمیت دارد که برای جابجایی یک مربی طرح امین با کلی اعتراض و مقاومت از سوی مدیران و کادر مدرسه مواجه می شویم.

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش ملایر در ادامه اظهار کرد: در سال جاری موفق به کسب پنج رتبه کشوری مسابقه پرسش مهر، کسب هفت رتبه کشوری سفیران سلامت، کسب رتبه سوم کشوری در رشته سرود همگانی، کسب ۱۰ رتبه برتر کشوری در مسابقات فرهنگی هنری، کسب ۳۰۰ رتبه استانی در مسابقات فرهنگی و هنری و کسب ۴۵ رتبه برتر استانی در جشنواره نوجوان سالم با همت دانش آموزان شهرستان در حوزه پرورشی شده ایم.

وی گفت: برگزاری جلسات ماهیانه طلاب طرح امین به منظور هم افزایی بیشتر و رسیدگی به مسائل و مشکلات موجود از جمله فعالیت های دیگر معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهر ملایر است.

شیری افزود: تشکیل شورای اقامه نماز، تجهیز نمازخانه های مدارس، نحوه حضور ائمه جماعت و روحانیون در مدارسی که طلبه طرح امین نداریم و رسیدگی و پاسخگویی به شبهات دانش آموزان از جمله مسائلی است که در این معاون دنبال و پیگیری شده است.

وی خاطرنشان کرد: با مشارکت طلاب طرح امین، اسفند امسال مراسم جشن تکلیف ۱۷۰۰ دانش آموز را برنامه ریزی کرده ایم که با برگزاری موفق آن، امیدوارم الگویی برای سطح کشور باشیم.

شیری به برگزاری دوره های متنوع علمی، فرهنگی و تربیتی توسط این شورای اشاره کرد و گفت: از ابتدای بهمن ماه قرار است بر حسب اولویت و با حضور طلاب طرح امین و سایر علاقمندان دوره آموزش سواد رسانه‌ای برگزار کنیم.

برچسب ها: همدان مدرسه ملایر
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها