در حال حاضر ۴۴ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اهواز بستری هستند که ۱۳ بیمار از این تعداد در بخش‌های ویژه بستری‌اند.
کد خبر: ۱۳۹۳۷۲۰
علوم پزشکی اهواز: افزایش ۱۰ درصدی بستری‌های کرونا
  به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا؛ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از افزایش ۱۰ درصدی بستری‌ها با علائم ابتلا به کرونا در بیمارستان‌های خوزستان خبر داد.

دکتر حبیب حی‌بر در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به روند مراجعه بیماران سرپایی و بستری‌های مبتلا به کووید – ۱۹ در بیمارستان‌های خوزستان، اظهار کرد: در هفته گذشته نسبت به هفته قبل از آن تعداد بیماران سرپایی مراجعه‌کننده به بیمارستان‌های خوزستان ثابت بوده اما میزان بستری‌ها با علائم ابتلا به کرونا ۱۰ درصد افزایش داشته است.

وی در خصوص وضعیت تخت‌های اختصاص داده شده به کووید - ۱۹ در خوزستان، افزود: در حال حاضر ۳۹ درصد تخت‌های عادی و ۲۵ درصد تخت‌های ویژه اختصاص داده شده به بیماران بزرگسال و ۷۰ درصد تخت‌های عادی و ۵۰ درصد تخت‌های ویژه اختصاص داده شده به کودکان مبتلا به کووید – ۱۹ در بیمارستان‌های خوزستان اشغال هستند.

حی‌بر بیان کرد: در حال حاضر ۴۴ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اهواز بستری هستند که ۱۳ بیمار از این تعداد در بخش‌های ویژه بستری‌اند. 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نسبت به افزایش بستری‌های مبتلا به کرونا هشدار داد و گفت: اگر مردم ماسک نزنند، شرایط وخیمی پیش رو خواهیم داشت.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها