همسران شهدا فرزندان خوبی برای انقلاب تربیت کردند
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان:

همسران شهدا فرزندان خوبی برای انقلاب تربیت کردند

با حضور مدیرکل بنیاد هرمزگان

نشست شورای هماهنگی مجموعه‌های خدمات‌رسان ایثارگران برگزار شد

نشست شورای هماهنگی مجموعه‌های خدمات‌رسان ایثارگران با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان برگزار شد.
نشست شورای هماهنگی مجموعه‌های خدمات‌رسان ایثارگران با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان برگزار شد.
کد خبر: ۱۳۹۳۶۴۸

هرمزگان-جام جم انلاین-نشست شورای هماهنگی مجموعه‌های خدمات‌رسان ایثارگران با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان برگزار شد.

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان در نشست شورای هماهنگی مجموعه‌های خدمت‌رسان ایثارگران که با حضور معاونان ستادی بنیاد هرمزگان، اسماعیل عامری رئیس منطقه صندوق قرض‌الحسنه شاهد هرمزگان، فریده پورطرق مدیر بیمه دی استان و اسماعیل عالمی‌نسب رئیس بانک دی شعبه خلیج فارس در سالن جلسات بیمه دی برگزار شد، گفت: مجموعه این شورا بایستی تلاش کند تا خدمات مطلوب به جامعه هدف ارائه دهد.


وی ضمن تشکر از تعامل و همکاری‌های موثر زیر مجموعه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران، افزود: این هماهنگی و تعامل می‌تواند خدمات بهتری به جامعه هدف ارائه دهد و رضایتمندی آنان را کسب کند.


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تسلیت شهادت سردار سپهبد شهید سلیمانی، تاکید کرد: بیمه دی و حوزه بهداشت و درمان بنیاد استان باید تلاش کنند با ارتباط، تعامل و پیگیری تامین اعتبارات در جهت مطالبات بیمارستان‌ها و داروخانه‌های طرف قرارداد، اقدامات درمانی ایثارگران را تسهیل کنند.


در پایان این نشست مدیران زیر مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان موانع، مشکلات و راه‌کارهای مناسبی را برای ارائه خدمات بهتر به جامعه ایثارگری مطرح کردند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها