رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اعلام کرد:

دستگیری ۱۰۰ سوداگر در بازار طلا و ارز

رئیس پلیس آگاهی پایتخت خبر داد:

انهدام باند فروش ارزهای جعلی

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از شناسایی و انهدام باند پنج نفره توزیع‌ ارزهای جعلی خبرداد.
کد خبر: ۱۳۹۳۱۹۶

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ علی ولیپور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: اوایل آذرماه سال جاری خبری مبنی بر توزیع روپیه هندی جعلی در محدوده بازار تهران دریافت شد که با توجه به اهمیت موضوع رسیدگی به آن در دستور کارکارگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی با بیان اینکه کارآگاهان در تحقیقات اولیه موفق شدند دو تن  از اعضای این باند را که از اتباع کشورهای همسایه  بودند در حال توزیع اسکناس‌ های جعلی دستگیر کنند، گفت: در بررسی‌های دقیق‌تر،  از متهمان ۱۰۵ قطعه اسکناس جعلی شامل ۸۹ قطعه اسکناس۲۰۰۰ روپیه‌ای و ۱۶ قطعه اسکناس ۵۰۰۰روپیه‌ای کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه متهمان به اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند، گفت: این افراد تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان آن اعتراف کردند که اسکناس‌ها را از سه تن دیگر از اتباع کشورهای همسایه خریداری کرده‌اند.

ولیپور گودرزی افزود: با کسب این اطلاعات، همزمان در شاخه دیگری از بررسی‌ها، کارآگاهان مخفیگاه این سه متهم را نیز در شهر قم شناسایی کردند که پس از هماهنگی‌های قضائی، این افراد نیز در شهر قم دستگیر شده و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

گودرزی خاطرنشان کرد: با اعتراف متهمان به بزه انتسابی، هر پنج متهم با پرونده تشکیل شده و با صدور قرار تأمین مناسب روانه زندان شدند.

منبع: ایسنا

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها