پرونده شهادت سردار سلیمانی در دادگاه لاهه در حال پیگیری است
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

پرونده شهادت سردار سلیمانی در دادگاه لاهه در حال پیگیری است

title
وزیر امور خارجه کشورمان در سالروز شهادت سردار شهید سلیمانی اعلام کرد: وزارت امور خارجه و قوه قضاییه با جدیت به پیگیری‌ها برای به دست عدالت سپردن قطعی آمران و عاملان جنایت تروریستی فرودگاه بغداد ادامه می‌دهند.
کد خبر: ۱۳۹۳۱۶۳

به گزارش جام جم آنلاین، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه امروز (سه‌شنبه) ۱۳ دی ماه همزمان با سومین سالگرد شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی در اینستاگرام نوشت:سه سال پیش در چنین روزی، رئیس جمهور درمانده آمریکا و تیمش، تصمیم گرفتند عملی شنیع و مغایر با قوانین بین‌المللی که خود از بزرگ‌ترین مدعیان دروغین پایبندی به آنها هستند، انجام دهند.

وی افزود:فرودگاه بغداد را به معراج بزرگمردی تبدیل کردند که نتیجه‌ای نداشت جز رهایی آن مرد و همراهانش از کالبد محدود دنیایی و بیشتر شدن قدرتشان.

وزیر خارجه خاطرنشان کرد: رژیم اشغالگر قدس در حال دست و پا زدن برای بقاست.

وی همچنین عنوان کرد: وزارت امور خارجه و قوه قضاییه با جدیت به پیگیری‌ها برای به دست عدالت سپردن قطعی آمران و عاملان جنایت تروریستی فرودگاه بغداد ادامه می‌دهند.

امیرعبداللهیان افزود: از برادر شهیدم که مقام معظم رهبری در مورد ایشان فرمودند عقل آدمی به مقام اخرویش قد نمی‌دهد، می‌خواهم ما را دعا کنند در مسیر یاری انقلاب اسلامی ثابت قدم و قوی‌تر از گذشته باشیم و با ایشان عهد می‌بندیم تمام تلاشمان را در مسیر ایرانی قوی‌تر از همیشه انجام خواهیم داد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها