هیئت امور اسرا و آزادگان فلسطین اعلام کرد:

حبس ۶۰۰ کودک فلسطینی در سال ۲۰۲۲ توسط صهیونیست ها

خالد مشعل از رهبران حماس عصر امروز یکشنبه در مراسم سی و پنجمین سالگرد تاسیس حماس که در شهر صیدا لبنان برگزار می شد، به صورت ویدیو کنفرانس سخنرانی کرد.
کد خبر: ۱۳۹۲۱۹۴

به گزارش جام جم آنلاین، خالد مشعل از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) ،عصر امروز یکشنبه در مراسم سی و پنجمین سالگرد تاسیس حماس که در شهر صیدا لبنان برگزار می شد، به صورت ویدیو کنفرانس سخنرانی کرد.

وی در ابتدای سخنان خود تاکید کرد: اما از لبنان مقاوم و اصیل به دلیل میزبانی از ملت فلسطین قدردانی می کنیم.

خالد مشعل ضمن تقاضا از مقامات لبنانی در راستای تلاش برای بهبود شرایط آوارگان فلسطینی، تاکید کرد: ما خواهان زندگی با کرامت ملت فلسطین هستیم و نمی خواهیم آنها در کشورهای دیگر اسکان داده شده و یا مجبور به مهاجرت شوند.

وی تاکید کرد: حماس به نقطه عطفی در تاریخ فلسطین تبدیل شده و گردان های قسام (شاخه نظامی حماس) ارتش فلسطین و حامی قدس و مسجدالاقصی است.

خالد مشعل در ادامه تاکید کرد: صهیونیست ها تصور می کنند با تشکیل یک کابینه افراطی می توانند مساله فلسطین را به نفع خود خاتمه دهند، اما ملت فلسطین با یکپارچگی و وحدت خود این تهدید را به یک فرصت تبدیل خواهند کرد.

وی افزود: در دهه های اخیر همه تلاش های سازشکارانه شکست خورده است ، که آخرین آنها معامله قرن (با حمایت دونالد ترامپ) بود که به هیچ جایی نرسید.

منبع: مهر

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها