در دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) با اصحاب رسانه مطرح شد؛

ایجاد اشتغال برای زنان بی سرپرست و گسترش طرح ایتام محسنین

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد البرز خبرداد:

توزیع بسته معیشتی پروتئینی بین 4 هزار خانوار مورد حمایت

با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 200 میلیون تومان بیش از 24 تن مرغ در قالب بسته های حمایتی معیشت بین مددجویان تحت پوشش توزیع شد.
کد خبر: ۱۳۹۰۸۰۶

به گزارش جام جم آنلاین البرز، شاپور قاسمی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد البرز با بیان اینکه کمک های معیشتی به خانواده های مورد حمایت از جمله وظایف این نهاد می باشد گفت: با تخصیص اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 200 میلیون تومان بیش از 24 تن مرغ در قالب حمایت های معیشتی بین مددجویان توزیع شد.

وی افزود: در این مرحله بیش از 4 هزار خانوار از این بسته های معیشتی که با هدف تامین مواد پروتئینی مددجویان توزیع شد؛ بهره مند شدند.

قاسمی با تاکید بر تنوع در سبدهای غذایی توزیع شده بر اساس نیاز خانوارها به منظور تامین موارد مورد نیاز بدن و جلوگیری از بروز بیماری گفت: با شناسایی مواد مورد نیاز بدن به منظور حفظ سلامت، توزیع سبدهای غذایی در دوره های مختلف شامل اقلام مختلفی می باشد که در این دوره توزیع مرغ در دستور کار قرار داشت.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد البرز با اشاره به طرح های مناسبتی جهت تامین بسته های معیشتی مورد نیاز خانواده های مورد حمایت گفت: پس از شیوع بیماری کرونا و با فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر کمک های مومنانه طرح های مختلفی از جمله احسان مهدوی در ماه رمضان، احسان حسینی در ایام محرم و سلسله رزمایش های مواسات و همدلی به همت اعضای این قرارگاه اجرا شده است که از اهداف این طرح ها تهیه بسته های معیشتی برای خانواده های نیازمند می باشد.

قاسمی  به اجرای طرح هم‌سفره باهدف تلاش در راستای رفع سوءتغذیه کودکان کمتر از پنج سال اشاره کرد و گفت: این طرح به‌منظور تأمین حداقل نیاز غذایی کودکان نیازمند که سرپرستان آنان توانایی مالی کافی را ندارند اجرا شده می شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها