صعود فرانسه و حذف انگلیس
جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

صعود فرانسه و حذف انگلیس

کیلیان امباپه، ستاره تیم ملی فوتبال فرانسه، شادی‌اش از خراب شدن پنالتی دوم هری کین کاپیتان تیم ملی انگلیس را به شکل ویژه‌ای نشان داد.
کد خبر: ۱۳۹۰۲۹۵

به گزارش جام جم آنلاین، در حالی که فرانسوی‌ها ۲-۱ پیش بودند، در فاصله هفت دقیقه به پایان بازی یک ضربه پنالتی دیگر برای انگلیس اعلام شد.

هری کین که ضربه پنالتی اول را تبدیل به گل کرده بود، این بار هم پشت ضربه قرار گرفت تا کار را به تساوی بکشد اما ضربه محکم او این بار از بالای دروازه به بیرون رفت تا سه شیرها بهترین فرصت برای کشاندن بازی به وقت‌های اضافی را از دست بدهند.

هری کین که می‌دانست این اتفاق می‌تواند به حذف تیمش منجر شود، با چهره‌ای بهت زده به اطراف نگاه می‌کرد و جود بلینگام، ستاره جوان سه شیرها، با نزدیک شدن به کاپیتان تیمش، در حال دلداری دادن به او بود.

عکس | خنده شیطانی امباپه به خرابکاری هری کین!

اما در همان لحظه تصویر بازی به صورت کیلیان امباپه کات شد که با چهره‌ای خندان و شیطنت‌بار، این موقعیت از دست رفته انگلیسی‌ها را به شکل ویژه ای جشن گرفته بود.

امباپه که در این دیدار به خوبی توسط کایل واکر و جوردن هندرسون مهار شد و برخلاف بازی‌های قبل فرصت چندانی برای گلزنی به دست نیاورد، خراب شدن پنالتی کین را مانند شادی بعد از گل جشن گرفته است و چهره خندانش نشان می‌ دهد که با این اتفاق مطمئن شده است که تیمش راهی مرحله بعد خواهد شد؛ جایی که باید با مراکش روبرو شوند تا برای رسیدن به فینال مبارزه کنند.

عکس | خنده شیطانی امباپه به خرابکاری هری کین!

منبع: ورزش سه

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها