لوله بازکنی به صورت شبانه روزی و فوری و خدمات ارزان لوله بازکنی از فعالیت‌هایی است که باید سرعت در انجام کار در آن بالا باشد. به همین سبب شعبه‌های زیادی در شهر وجود داشته باشد تا مردم در چنین مواقعی سریعا به لوله بازکنی دسترسی داشته باشند. لوله بازکنی تهران نیز در تمام طول شب و روز دارای پرسنل است و به صورت دو شیفت این افراد در این مرکز حضور دارند. شما در هر ساعت از شبانه روز که خواستید با این مرکز در تماس باشید. سریعا بدون فوت وقت خدمات را دریافت می‌کنید.
کد خبر: ۱۳۸۸۸۹۴

استفاده از خدمات لوله بازکنی تهران مناسب کسانی است که لوله‌های فاضلاب منزل یا ساختمانشان با گرفتگی مواجه شده باشند. در چنین موقعیتی امکان دارد که لوله به‌ طور کامل یا فقط بخشی از آن مسدود شده باشد. این اتفاق می‌تواند در لوله‌ فاضلاب حمام، توالت، بالکن و آشپزخانه رخ دهد. اگر مواردی از جمله استشمام بوی بد فاضلاب، بالا زدن آب فاضلاب، تخلیه کند آب و افتادن جسم درون لوله فاضلاب برای شما نیز اتفاق افتاد، توصیه می‌شود با لوله بازکنی تهران تماس حاصل کنید.

برخی از مردم تصور می‌کنند که با استفاده از مواد و محلول لوله‌ بازکن، گرفتگی‌ لوله به ‌راحتی بازخواهد شد، اما همیشه این‌طور نیست.

برخی مواقع امکان دارد که گرفتگی بدتر شده و فاضلاب بالا بیاید که ممکن است خسارات جبران‌ناپذیری به شما وارد شود بنابراین بهترین روش هنگام انسداد لوله فاضلاب، تماس با شرکت لوله بازکنی است.  شما عزیران با تماس با لوله بازکنی تهران از جمله شرکت‌های فعال و باتجربه در این حوزه است. یکی از مزایا این مجموعه، تعیین قیمت‌های مناسب برای مشتریان است.

لوله بازکنی تهران

رفع گرفتگی لوله با دستگاه لوله بازکنی در تهران

معمولا هنگام گرفتگی شما عزیزان لوله اولین‌ کاری که بسیاری از افراد انجام می‌دهند، استفاده از اسیدهای لوله بازکنی است. البته این کار علاوه‌ بر آسیب و ضربه به لوله، باعث پوسیدگی آن‌ها می‌شود. محلول‌های شیمیایی داخل لوله‌های فاضلاب را می‌سوزانند و به‌ مرور زمان باعث سوراخی و از بین رفتن لوله‌ها می‌شوند. بنابراین هنگامی‌ که گرفتگی شدید باشد، باید از فنرهای لوله بازکنی استفاده کنید. استفاده از این فنرها هیچ آسیبی به لوله وارد نکرده و قسمت‌های داخلی فاضلاب را تمیز می‌کند.

لوله بازکنی تهران شبانه روزی

 با رعایت نکات بهداشتی شرکت ایران تخلیه دارای کارکنان با سابقه بالا و متخصصین است که سابقه بسیار بالایی در این حوزه دارند. این شرکت همواره سعی کرده تا با ارائه باکیفیت کار به مشتریان خود، رضایت آن‌ها را جلب کند. لوله بازکنی ایران تخلیه به‌ منظور حفاظت از جان مشتریان عزیز خود و حفظ بهداشت منازل و ساختمان‌ها کلیه نکات بهداشتی را در حین ارائه خدمات رعایت می‌کند. تمام مراحل انجام کار لوله بازکنی توسط لوله بازکنی ایران تخلیه در محیط‌های سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه با حداقل کثیف‌ کاری انجام می‌شود. متخصصین این شرکت همواره تلاش می‌کنند تا بهداشت را حین انجام کار خود رعایت کرده و از آلودگی محیط جلوگیری کنند. همچنین تمامی تجهیزات مورد استفاده توسط متخصصین این تمیز هستند و پس از هربار کار آلودگی آن‌ها برطرف می‌شود

لوله بازکنی پونکباز کردن لوله با استفاده از فنر در پونک

این روش، یکی از ابتدایی‌ترین ر‌وش‌ها است؛ بسیار ساده اما در عین حال بسیار کارآمد است؛ همچنین در بسیاری از مواقع کار راه انداز نیز هست. برای انجام این کار، فقط کافی است که یک رخت آویز سیمی پیدا کنید. به کمک یک انبر دست آن را کاملا صاف کنید و قسمت انتهایی آن را به شکل خمیده با زاویه تقریباً ۹۰ درجه دراورید. طول قلاب شما باید به اندازه‌ای کوچک باشد که به راحتی داخل لوله فاضلاب فرو رود. آم قسمت خم شده را تا جایی که می‌توانید و جا دارد، به داخل لوله ببرید و کاملا٫ آن را فشار دهید. سپس آن را بچرخانید و به سمت بالا بکشید.

سعی کنید فشار اعمال شده، به حدی نباشد که مو و چربی و مواد زائد را پایین‌تر از آنچه که هست، ببرد. فرض کنید مه می‌خواهید ماهی بگیرید! این روش را تا جایی که چیزی از لوله خارج شود، به صورت مداوم، تکرار کنید. اگر لوله فاضلاب شما دارای صافی است، می‌توانید برای سهولت کار، آن را نیز خارج کنید. وقتی از خارج کردن و پاک شدن لوله فاضلاب اطمینان حاصل کردید، در انتها برای پاک‌سازی هرچه بیشتر می توانید آب گرم را در مجرای فاضلاب بریزید تا راه آب به خوبی شسته شده و از هر نوع چربی زائد رهایی یابید.

این روش ممکن است کمی‌ باعث کثیف‌کاری شود، شما به جای اینکار می‌توانید از کارکنان تیم ایران تخلیه و یکی از شعبه های لوله بازکنی پونک کمک‌ بگیرید.

لوله بازکنی تهران با خدمات حیرت انگیز

شما با بهره‌گیری از خدمات لوله بازکنی تهران می‌توانید به راحتی  مشکلات لوله‌های ساختمان خود را حل کنید. اگر می‌خواهید از متخصصین لوله بازکنی بلوار دادمان کمک بگیرید، می‌توانید با مراجعه به سایت ایران تخلیه درخواست خود را در جهت باز کردن لوله، ثبت کنید

آشنایی با روش های لوله بازکنی

یکی از سوال‌هایی که به صورت مداوم پرسیده می‌شود این است که بهترین روش لوله بازکنی تهران چیست؟ اگر با این مرکز ارتباط داشته باشید یا همکاران ما به خانه شما مراجعه کرده باشند نحوه کار آنها را حتما دیده‌اید. ما در این مرکز از ابزارهای مختلفی استفاده می‌کنیم. بهترین روش برای حل این مشکلات، فنرزنی می‌باشد. این کار به کمک دستگاه ژنراتور برقی انجام می‌شود. شاید از خود بپرسید که چگونه این وسیله را حمل می‌کنند. جواب واضح است. این دستگاه در وزن و حجم کمی تولسد می‌شود و قابلیت جابه‌جایی دارد. افراد می‌توانند به راحتی آن را جابه‌جا کنند و به دلیل شکل ظاهری که دارد یک وسیله سیار است. این دستگاه دارای پایه است و همچنین بی صدا کار می‌کند. کم صدا بودن آن یک مزیت عالی محسوب می‌شود.

علاوه بر بی صدا بودن مزیت‌های مانند پر قدرت بودن، از بین بردن هر نوع وسیله در داخل لوله، عدم ضربه سنگین به کاسه توالت و غیره دارد. برای هر ساختمان مسکونی، تجاری و اداری مناسب بوده و فوری به صورت تضمینی لوله باز می‌شود. فنری که در این دستگاه وجود دارد در پشت دستگاه خارج می‌شود. در این صورت کثیفی  ایجاد نخواهد شد. استفاده از این فنر در گذشته با کمک دریل انجام می‌شد ولی امروزه دیگر کارایی لازم را ندارد. فنری که در یک خانه استفاده می‌شود باید در هر سری عرض شود. به عنوان مثال فنری که در آشپزخانه مورد استفاده قرار گرفته برای حمام یا توالت مناسب نخواهد بود. برای این کار لوله بازکنی تهران به روش زیر اقدام می‌کند. 

اول باید فنر مورد نظر را به دستگاه مخصوش نصب کند.

دوم فنر را در داخل لوله قرار داده تا جایی که به گرفتگی برخورد کند.

سوم دستگاه را روشن کرده و فنر در داخل لوله با چرخش همه مواد را منهدم می‌کند.

چهارم فنر را به آرامی از داخل لوله بیرون می‌کشند و تمیز می‌کنند. 

حالا با فشار آب بالا داخل لوله را شستشو می‌دهند تا همه موادی که در داخل لوله وجود دارد خارج شود.

لوله تمیز شده و بدون گرفتگی را همراه با فاکتور به مشتری تحویل می‌دهند

لوله بازکنی به صورت شبانه روزی و فوری و خدمات ارزان

لوله بازکنی از فعالیت‌هایی است که باید سرعت در انجام کار در آن بالا باشد. به همین سبب شعبه‌های زیادی در شهر وجود داشته باشد تا مردم در چنین مواقعی سریعا به لوله بازکنی دسترسی داشته باشند. لوله بازکنی تهران نیز در تمام طول شب و روز دارای پرسنل است و به صورت دو شیفت این افراد در این مرکز حضور دارند. شما در هر ساعت از شبانه روز که خواستید با این مرکز در تماس باشید. سریعا بدون فوت وقت خدمات را دریافت می‌کنید.

لوله بازکنی سعادت آباد

آیا خدمات ایران تخلیه تضمینی میباشد ؟

سوال مهمی که در اینجا پیش می‌آید این است که شرکت ایران تخلیه برا مثال یکی از شعبه های خود یعنی لوله بازکنی سعادت آباد تضمین در لوله بازکنی وجود دارد؟ باید بگوییم که ضمانت در باز کردن لوله از اولویت‌های کار ما خواهد بود. به صورت صددرصد تضمینی لوله فاضلاب را بازگشایی می‌کنیم. اگر مشکلی در روند کار پیش آید آن را حل می‌کنیم. مهمترین دغدغه مشتری هزینه‌هایی است که باید پرداخته شود که مشتری به صورت نقدی یا آنلاین به سادگی می‌تواند آن را پرداخت کند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها