روزنامه اکسپرس نوشت: وینگر تیم ملی فوتبال ایران، انگلیسی‌ها را به جنگ روانی متهم کرد.
کد خبر: ۱۳۸۷۲۰۵

به گزارش جام جم آنلاین، روزنامه انگلیسی «اکسپرس» نوشت، «علیرضا جهانبخش» کاپیتان تیم ملی ایران، رسانه‌های انگلیسی را به  جنگ روانی در آستانه بازی‌های روز دوشنبه گروه B جام جهانی متهم کرد.

اکسپرس نوشت، علیرضا جهانبخش، از موضع گیری سیاسی  رسانه‌های انگلیسی انتقاد کرد.

جهانبخش گفت که خبرنگاران انگلیسی سعی دارند حریفان مرحله گروهی خود را عصبی کنند.

کاپیتان تیم ملی کشورمان خطاب به خبرنگار انگلیسی در کمپ تمرینی ایران در «الریان» گفت: پرسیدن این سئوال از شما  تعجبی ندارد. اگر تیم شما با ما همگروه نبود، باز هم این سوالات را می پرسیدی؟

وینگر تیم ملی گفت: باید بگویم تمام تمرکز من و همبازی‌هایم روی فوتبال است. ما تنها به فوتبال فکر می‌کنیم.

روزنامه «میرر» نیز نوشت: انگلیس دوشنبه آینده در اولین بازی خود در جام جهانی 2022 قطر به مصاف ایران می رود و علیرضا جهانبخش در نشست خبری گفت که سوالات در مورد حوادث در ایران، تلاش در ایجاد بی ثباتی در تیم ملی فوتبال است.

میرر نوشت: علیرضا جهانبخش کاپیتان تیم ملی ایران در آستانه بازی افتتاحیه جام جهانی مقابل انگلیس به کارزار برای بی ثبات کردن تیمش توسط رسانه های انگلیسی اشاره کرد.

جهانبخش گفت: خبرنگاران انگلیسی در تلاش برای تضعیف ذهنیت تیم ایران هستند.

روزنامه ایرلندی «آیریش تایمز» نیز نوشت: کاپیتان ایران تیم رسانه‌ای انگلیس را به تلاش برای آشفتگی در تیم ملی ایران متهم کرد.

«خبرگزاری فرانسه» هم در این رابطه نوشت، بازیکنان جام جهانی ایران به فوتبال فکر می‌کنند نه به حوادثی که این روزها در این کشور رخ می‌دهد. علیرضا جهانبخش، کاپیتان ایران هم روز پنجشنبه گفت تمرکز تیمش بر رقابت در جام جهانی است نه اعتراضات.

به گزارش فارس، تیم ملی فوتبال کشورمان دوشنبه 30 آبان ماه از ساعت 16:30 به مصاف انگلیس خواهد رفت.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها