روایت ورود هیجان‌انگیز تیم ملی به دوحه

جامِ ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری گفت: رویاهایمان تبدیل به یک فرصت شده و همانند تیم ملی انگلیس به دنبال صعود به مرحله بعد هستیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری گفت: رویاهایمان تبدیل به یک فرصت شده و همانند تیم ملی انگلیس به دنبال صعود به مرحله بعد هستیم.
کد خبر: ۱۳۸۶۹۸۹

به گزارش جام جم آنلاین، کارلوس کی‌ روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان امروز سه‌شنبه در حاشیه برگزاری اولین تمرین تیم ملی در قطر، در یک نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بسیار خوشحال هستیم که اینجا هستیم.

وی ادامه داد: بالاخره بعد از ۴ سال انتظار که قطر آماده‌سازی را برای جام‌ جهانی انجام داد، ما خوشحال هستیم؛ هم من، هم کادر فنی و هم بازیکنان بسیار خوشحال هستیم که به عنوان نماینده مردم ایران اینجا هستیم و تقدیرمان را از کشور قطر به عنوان میزبان اعلام می‌کنیم. امیدوارم حضور خوبی در این مسابقات داشته باشیم.

سرمربی تیم ایران در پاسخ به سوال ایرنا درباره اولین بازی تیم ملی کشورمان که مقابل انگلیس است، گفت: بازی مقابل انگلیس فقط به این دلیل ساده که بازی بعدی ما با ولز است، سخت‌ترین بازی ما است. بعد از بازی با انگلیس، سخت‌ترین بازی ما با ولز و بعد از آن بازی با آمریکا خواهد بود.

کی‌روش عنوان کرد: تمامی تمرکزمان را برای اینکه بازی خیلی خوبی انجام دهیم، اینجا خواهیم گذاشت. رویاهایمان تبدیل به یک فرصت شده و همانند تیم ملی انگلیس به دنبال صعود به مرحله بعد هستیم. می‌خواهیم با آمادگی کامل در جمع برترین‌های دنیا از توقعات و انگیزه‌هایی که وجود دارد، دفاع کنیم. باز هم می‌گویم که رویاهایمان یک فرصت است.

سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به این سوال که چه فکری درباره جام‌جهانی می‌کند، اظهار داشت: قبل از اینکه وارد مسابقه شویم مشکلات مختلفی بود اما وقتی بازی شروع می‌شود، تمام تلاش مان روی بازی خواهد بود و نظر من همان نظری است که در جام‌ جهانی‌ های مختلفی داشتم. مهم ترین چیز برای من فوتبال است.

وی درباره اینکه ممکن است بازیکنان شما با توجه به فشارها، نقطه و نظرات‌شان را درباره کشور ایران اعلام نکنند، گفت: اینطور نیست و هر کسی می‌تواند نقطه نظرات خودش را داشته باشد و در این باره آزاد است اما تمرکز بازیکنان من روی بازی‌ها است و مطمئنا تیم ایران که ۶ دوره در جام جهانی حضور داشته است، در این دوره به دنبال تاریخ‌سازی و صعود به مرحله دوم جام جهانی است. نتیجه دست خدا است اما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که با موفقیت باعث غرور مردم ایران شویم.

کی‌روش در واکنش به پرسش سیاسی و خارج از مسائل فنی که خبرنگار شبکه اسکای درباره شرایط فعلی سیاسی ایران مطرح کرد، پاسخی طعنه‌آمیز داد و طرح چنین پرسش‌هایی را در فضایی همچون فضای جام جهانی، صرفا با انگیزه کسب منافع مالی توصیف کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها