الهام افکاری، از عوامل اصلی شبکه ایران اینترنشنال که در اغتشاشات اخیر نقش داشته است، در حین فرار از کشور توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات، دستگیر شد.
کد خبر: ۱۳۸۶۳۳۸

به گزارش جام جم آنلاین، افکاری یکی از عوامل سازمان تروریستی شبکه تروریستی سعودی اینترنشنال است، طی مدت اخیر فعالیت و اقدامات فراوانی در سیاه‌نمایی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، دعوت جوانان و دختران به اغتشاشات و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم انجام داده بود.

همکاری مستمر این فرد با عوامل ضد انقلاب برای سربازان گمنام امام زمان (ع) که طی سالیان اخیر فعالیت‌های الهام افکاری را رصد کرده و زیرنظر داشتند، مسجل شده است؛ وی در اغتشاشات اخیر نیز یکی از لید‌های اصلی در ساماندهی آشوبگران بود.

‌وی که در تور اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار داشت و هرگز فکر نمی‌کرد که دستگیر شود سرانجام صبح امروز پنجشنبه ۱۹ آبان ماه حین خرج از یکی از مرز‌های کشور با میزان قابل توجهی ارز بازداشت شد.

الهام افکاری که در ایجاد اغتشاش و آشوب در ایران توفیقی نداشته بنا داشت با حضور در یکی از کشور‌های همسایه، با نماینده یکی از کشور‌های معاند دیدار کرده و سپس به کشوری دیگر پناهنده شود که در تور مامورین وزارت اطلاعات گرفتار شد.

‌دروغ‌پراکنی، دعوت به ناامنی، اغتشاش و آشوب، کمک به افزایش ناآرامی‌ها در سطح کشور، نفوذ در برخی انجمن‌های بانوان و دعوت زنان به تجمع و آشوب و ... از مهم‌ترین اقدامات مجرمانه الهام افکاری است.

براساس این گزارش، وی طی یک سال اخیر با مدیران برخی شبکه‌های معاند و چهره‌های مخالف نظام و.. در ارتباط بوده است.
 
دستگیری یکی از عوامل اصلی شبکه اینترنشنال
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها