یکی از متهمین جنایت به شهادت رساندن آرمان علی‌ وردی گفت: آن شخص فرار کرد و رسید به پارکینگ، دیدم دارند او را می‌زنند، ۱۰ نفر با چاقو می‌زنند و یکی با سنگ می‌زند.
کد خبر: ۱۳۸۵۶۸۰
تعداد بازدید : 2072

به گزارش جام جم آنلاین، پلیس فیلم کوتاهی از اظهارات یکی از جنایتکارانی که شهید آرمان علی‌وردی را در شهرک اکباتان به شهادت رساندند منتشر کرد. اقدامات جنایتکارانه وی در تصاویر ویدئویی ضبط شده و در اختیار پلیس است.

در فیلم منتشر شده یکی از افراد پلیس حاضر با اشاره به متهم دستگیرشده اعلام می‌کند که وی یکی از متهمین اصلی پرونده شهادت آرمان علی‌وردی است.

وی‌ می‌گوید: طبق اظهارات خود متهم، زمانی که روحانی بسیجی از داخل جمعیت شناسایی می‌شود او را تعقیب می‌کنند و به بن‌بستی برخورد می‌کند و او را وحشیانه شهید می‌کنند. و این متهم نفری است که با چاقو به شهید علی‌وردی حمله می‌کرده. او زمان جنایت کاپشن سبز رنگ دارد و الان هم نسبت به اقدامات دیگران در حال اقرار است.

در ادامه سردار رحیمی، رئیس پلیس تهران از متهم می‌خواهد که راجع به جنایتی که انجام داده توضیح دهد که متهم در این لحظه اعلام می‌کند؛ من نبودم.

سردار رحیمی تاکید می‌کند که فقط راجع به جنایتی که انجام داده توضیح دهد. در ادامه متهم عنوان می‌کند: دیدم که بچه‌ها دارند او را [شهید آرمان علی‌وردی] را می‌زنند، یکی با سنگ، یکی با چاقو و من به خدا نمی‌زدم. من همکاری نمی‌کردم و فقط رسیدم و بیننده بودم.

سردار رحیمی می‌پرسد: رسیدی آنجا یا همه‌تان با هم همکاری کردید و یک فرد تنها را با سگ و چاقو زدید و این جنایت بزرگ را مرتکب شدید؟ از اول بگو که چه کردی!

بعد از این سوال متهم دوباره اقدام به انکار می‌کند و ادامه می‌دهد: آن شخص فرار کرد و رسید به پارکینگ و من پشت سر بچه‌ها رفتم و دیدم دارند او را می‌زنند، 10 نفر با چاقو می‌زنند و یکی با سنگ می‌زند و من تماشاچی بودم. من چاقو نداشتم. آنجا شناسایی کرده بودن و دنبالش بودن.

این متهم در پاسخ به رئیس پلیس تهران که می‌پرسد اگر هر بسیجی که شما می‌بینید آیا به او حمله می‌کنید، و اگر یک نفر چون بسیجی است باید کشته شود، می‌گوید: من فقط رفتم ببینم چون سر و صدا می‌آمد. جمعیت خیلی زیاد بود.

سردار رحیمی می‌پرسد؛ شما وقتی می‌بینید 20 سی نفر با سنگ و چوب و چاقو یک نفر آدم عادی را می‌زنند شما نباید جلوگیری کنید؟ باید همکاری کنید؟ متهم در پاسخ همکاری خود با جنایتکاران را انکار می‌کند.

در پایان سردار رحیمی عنوان می‌کند که بر اساس آنچه در فیلم است این متهم از عوامل اصلی است که به آرمان علی‌وردی چاقو می‌زند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۷ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها