ویدئویی در روزهای اخیر با عنوان حمله یگان ویژه به یک مغازه منتشر شده است که هدف آن تخریب عملکرد نیروهای تامین کننده امنیت است.
کد خبر: ۱۳۸۴۳۹۹
تعداد بازدید : 318

به گزارش جام جم آنلاین، محسن عمادی رئیس اداره اجتماعی یگان‌های ویژه فراجا در گفت‌وگو با یکی از خبرگزاری‌های کشور نکات قابل توجهی را که نشان می‌دهد این ویدئو متعلق به ایران نیست، بیان کرد.

عمادی گفت: باز هم منافقین دست خالی از همراهی مردم، دست به دامن تصاویر آرشیوی شدند و این‌بار تصویری از پلیس کشورهای دیگر را به‌عنوان تصویر حمله یگان ویژه به یک مغازه جعل کرده‌اند.

او با تاکید بر اینکه این فیلم مربوط به کشورهای خارجی است، اظهار کرد: لباس فرم یگان ویژه در اغتشاشات پلنگی و سبز است این در حالی است که در فیلم مأموران لباس سورمه ای و شطرنجی به تن دارند.

رئیس اداره اجتماعی یگان‌های ویژه فراجا با بیان اینکه در روزهای اخیر در برخی از کشورهای خارجی درگیری بین مردم و پلیس به وجود آمده است و این فیلم متعلق به همان کشورها است، گفت: نکته قابل تأمل دیگر این است که در دست مأموران این فیلم «تونفا» قرار دارد در حالی که مأموران یگان ویژه ایران در تجمعات همراه خود باتون دارند.

عمادی همچنین به کلاه مأموران در فیلم اشاره کرد و گفت: کلاه مأموران یگان ویژه ایران لبه دار است اما کلاه این مأموران صاف و بدون لبه است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها