کدام مجلس در رأس امور است؟

مجلس تراز برای ایران قوی

نام آور خبر داد

برگزاری بیش از ۴۰ ویژه برنامه به مناسبت هفته تربیت بدنی در فیروزکوه

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه گفت: ۴۰ برنامه فرهنگی ورزشی، ۲۶ هیئت ورزشی با شعار «ورزش، همبستگی ملی، ایران قوی» برای هفته تربیت بدنی در شهرستان فیروزکوه تدوین شد.
کد خبر: ۱۳۸۳۸۵۸
به گزارش جام جم آنلاین تهران، حسن نام آور، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه اظهار کرد: همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش بیش از ۴۰مورد برنامه ویژه در این ایام برگزار می شود.

نام آور با اشاره به فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش بیان کرد: این هفته فرصت مناسبی است تا با نمود و نمایان ساختن فعالیت های ورزشی ترویج فرهنگ تحرک و ورزش را در جامعه نهادینه کنیم.

وی تصریح کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه در این هفته با همکاری هیات های ورزشی و همچنین بهره گیری از توان و تجهیزات دیگر نهادها ویژه برنامه های مختلفی را درشهر فیروزکوه و روستاهای شهرستان برگزار می کند.

نام آور با بیان اینکه در تقویم کشورمان ۲۶ مهر لغایت دوم آبان ماه با عنوان هفته تربیت بدنی و ورزش نامگذاری شده است، افزود: اداره ورزش و جوانان فیروزکوه با برجسته کردن فعالیت ها و برنامه های ورزشی در این هفته سعی خواهد کرد تا ورزش کردن به عنوان یک امر ضروری در میان اذهان و افکار افراد جامعه جای بگیرد.

رییس اداره ورزش و جوانان فیروزکوه ادامه داد: شعار امسال در هفته تربیت بدنی “ورزش، همبستگی ملی و ایران قوی” تعیین شده که به خوبی اهمیت فعالیت های ورزشی را در جهت پیشبرد اهدافی همچون سلامت و اقتدار جامعه ایرانی را نمایان ساخته است و ما نیز تلاش خواهیم کرد تا جلوه های موثر این شعار در برنامه های این شهرستان تبلور پیدا کند.

وی ادامه داد: فیروزکوه بالغ بر ۳۰۰۰ ورزشکار در قالب تیم های ورزشی و گروه های ورزشی فعالیتهای بالقوه ای در سطح شهرستان دارند.

نام آور همچنین گفت: ما با برنامه های مختلفی در هفته تربیت بدنی به کمک هیئت های ورزشی در قالب ۴۰ برنامه در هفته تربیت بدنی در خدمت همه ورزشکاران و ورزش دوستان شهرستان فیروزکوه هستیم؛ برگزاری مسابقات شش جانبه کشتی مسابقات ژیمناستیک، مسابقات کاراته، مسابقات آمادگی جسمانی، مچ اندازی، تیراندازی و دیدار با خانواده های معظم شهدای ورزشکار، گلباران مزار شهدای ورزشکار در سطح شهرستان، دیدار با نخبگان و پیشکسوتان ورزش شهرستان اجرای مسابقات در محله های کم برخوردار (خیابان تختی و دشت ناصر) از جمله برنامه هایی است که برای اجرا در هفته تربیت بدنی و ورزش پیش بینی شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها