بازرس کل ایلام:

۵۹ نفر از مسئولان استان مورد پیشنهاد تعقیب قرار گرفتند

بازرس کل ایلام گفت: ‌۵۹ نفر از مسئولان استان در پست های مختلف مورد پیشنهاد تعقیب کیفری ، اداری، انضباطی و انتظامی طی ۶ ماهه اول سال جاری قرار گرفتند.
کد خبر: ۱۳۸۲۸۵۳

به گزارش جام جم آنلاین ایلام ؛ مهدی اصلانی کرچی در مراسم گرامیداشت سالروز تشکیل سازمان بازرسی اظهار داشت: در شش ماهه نخست امسال  برای ۱۰ نفر پیشنهاد تحت تعقیب کیفری و برای ۴۹ نفر نیز پیشنهاد تعقیب اداری، انضباطی و انتظامی ثبت شده است.

وی در مورد احکام کیفری گفت: در بازه زمانی ۶ ماهه اخیر ۱۵ نفر شامل سه نفر رییس اداره و هشت نفر کارشناس محکومیت کیفری در دادگاه بدوی و تجدید نظر و چهار نفر رییس اداره و کارشناس (هرکدام ۲ نفر) نیز حکم جلب کیفرخواست به دادرسی داشتند.


اصلانی افزود: همچنین برای ۸۴ نفر از مسوولان که طی سنوات گذشته پیشنهاد تعقیب اداری، انضباطی و انتظامی داشته و تخلفات آنها محرز شده بود، در نیمه اول امسال احکام قطعی آنها صادر شده است.


وی ادامه داد: برای یک مدیرکل، یک معاون، ۱۱ رییس اداره، ۲ شهردار و ۲۳ کارشناس حکم اخطار و توبیخ همراه با درج در پرونده کاری صادر شده است.

بازرس کل استان ایلام گفت: یک رییس اداره و یک بازرس تنزل پست و یک بازرس هم بازخرید شدند و ۲ رییس اداره هم حکم محرومیت دائمی از انتصاب به پست های مهم و حساس را دریافت کردند و یک مدیر کل سابق و ۲ بازرس هم به طور دائم از کار اخراج شدند.newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها