مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه‌های سراسر کشور ضروری است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه‌های سراسر کشور ضروری است.
کد خبر: ۱۳۸۲۵۹۷

 

هزمزگان-جام جم انلاین-مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه‌های سراسر کشور ضروری است.

 

عطا ناوکی به همراه  معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان در نشست با منصور فرهادی رئیس دانشگاه پیام نور استان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: فضای دانشگاه‌ها به‌گونه‌ای است که باید فرهنگ ایثار و شهادت به نحو شایسته‌ای در بین دانشجویان تشریح شود.

 

ناواکی افزود: در برنامه‌های فرهنگی دانشگاه‌ها باید توجه ویژه‌ای به یادواره‌های‌ شهدا، خاطره نویسی، روایتگری و تبیین وصایای آنان شود.


وی تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه‌های سراسر کشور را ضروری دانست و تاکید کرد: برگزاری نشست‌های دانشجویی، تقویت بنیه علمی و ارزیابی پایان ترم دانشجویان شاهد و ایثارگر با برنامه‌ریزی هدفمند انجام شود.


در این نشست پس از بررسی وضعیت فعلی دانشجویان شاهد و ایثارگر، رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان نیز گفت: با تمام وجود از برنامه‌های فرهنگی و آموزشی ایثارگران حمایت خواهیم کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها