نماینده ولی فقیه در کردستان:

اغتشاشگران به دنبال تحمیل ضرر و زیان به مردم هستند/معترض و منتقد محترم هستند

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: معترض و منتقد محترم هستند اما اغتشاشگران به دنبال آتش‌زدن اموال عمومی و بستن مغازه‌ها هستند و با این کار ضرر و زیان زیادی به مردم می‌زنند.
کد خبر: ۱۳۸۲۳۲۹

جام جم آنلاین-کردستان: حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی نماینده ولی‌فقیه در کردستان در جلسه شورای افتای استان، ضمن تبریک ماه ربیع‌الاول، با اشاره به اغتشاشات اخیر بعد از مرگ مرحومه مهسا امینی و دستگیری برخی اغتشاشگران، اظهار کرد: با بسیاری از خانواده‌های این افراد دیدار کرده‌ایم که خوشبختانه خانواده‌های صبور و محترمی داشته‌اند و در تلاشیم افراد بی‌گناه را آزاد کنیم.

وی افزود: روحانیون اهل سنت در کردستان در این اتفاقات بسیار خوش درخشیدند و در خطبه‌های نماز جمعه‌  استان مردم را به آرامش و بصیرت دعوت ‌کردند و خواستند مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا سازند.

نماینده ولی فقیه در کردستان با تاکید براینکه ماموستاها در خطبه‌های نماز جمعه باید مطالبه‌گری کنند، گفت: ما انتظار نداریم که به مردم اعلام کنند که همه چیز آرام است بلکه باید به مشکلات پرداخت و در راستای حل آن اقدام کرد.

وی با اشاره به اینکه فضای مجازی به اتفاقات اخیر چندین برابر دامن زد، بیان کرد: اگر فضای مجازی نبود جریان این نوع از اتفاقات خیلی زودتر مشخص می‌شد و دشمنان با اطلاعات غلط مردم را به آشوب دعوت نمی‌کرد.

حجت‌الاسلام‌ پورذهبی عنوان کرد: معترض و منتقد محترم هستند اما  اغتشاشگران به دنبال آتش‌زدن اموال عمومی و بستن مغازه‌ها هستند و با این کار ضرر و زیان زیادی به مردم می‌زنند.

وی اظهار کرد: بسیاری از مغازه‌داران مجبور به پرداخت اجاره هستند و بستن مغازه‌ بیشترین زیان به این افراد وارد می‌کند.

حجت‌الاسلام پورذهبی اضافه کرد: افراد اغتشاشگر که در فضای مجازی بیانیه می‌دهند که به اموال عمومی آسیب بزنند و مغازه‌ها را تعطیل کنند، دلسوز مردم نیستند.

وی در ادامه به اقدامات توسعه‌ای و آبادانی در استان به ویژه طی سال‌های اخیر گریزی زد و گفت:  در آینده نزدیک شاهد صدای سوت قطار در کردستان، افتتاح فرودگاه سقز، خط انتقال آب سد آزاد به تصفیه‌خانه سنندج و بسیاری از پروژه‌های دیگر خواهیم بود.

نماینده ولی‌فقیه در کردستان خاطرنشان کرد: در سال 1400 طبق آمار 10 هزار نفر به این دفتر مراجعه کرده‌اند.

سید دارا سیدعباسی خبرنگار جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها