گفت‌وگوی «جام‌جم» با همسر و همسایه زن‌جوانی که قربانی فرار از تجاوز شد

«شیلر» اسطوره مریوان

عامل خانه وحشت در تهران که با فریب زنان و دختران، آنها را مورد تجاوز قرار می‌داد و حتی یکی از آنها را کشته بود، پس از محاکمه دردادگاه کیفری یک استان تهران به اتهام تجاوز به قربانیان به اعدام محکوم شد . پرونده قتلی که او مرتکب شده همچنان در دادسرای جنایی تهران مفتوح است.
کد خبر: ۱۳۸۱۸۴۴

به گزارش جام جم آنلاین ، رسیدگی به این پرونده از آذر سال گذشته با کشف جسد دختری ۲۵ ساله در خانه‌ای جنوب تهران در دستور کار تیم جنایی پایتخت قرار گرفت. متهم پرونده مردی ۳۳ ساله به نام سعید است که صاحب این خانه بود و با خواهرش در آنجا زندگی می‌کرد. او متهم به قتل دختری ۲۵ ساله و زندانی کردن هفت دختر و زن جوان بود که به خانه‌اش به عناوین مختلف راه یافته بودند.
 
وی به دلیل انجام اقدامات مجرمانه در این خانه و تهیه فیلم و عکس سیاه از قربانیان خود به مجرم خانه وحشت معروف شده بود. خواهر متهم در تحقیقات گفته بود؛ سعید با معرفی خود به نام جعلی سرهنگ میلاد فتوحی زنان و دختران جوان را به خانه می‌کشاند. او همچنین به بهانه ترک دادن اعتیاد یا قرار دادن جا و مکانی برای آنها، دختران را زندانی می‌کرد و مورد آزار و اذیت قرار می‌داد.
 
پنج زن و دختر جوان موفق به فرار از خانه وحشت شدند که دو نفرشان دختران جوانی بودند که ۴ ماه در اسارتگاه برادرم بودند تا این‌که با آمدن پلیس نجات یافتند. یکی از دختران هم توسط برادرم کشته شد که او جسدش را در میان چند کیسه پلاستیکی قرار داده و در خانه مخفی کرده بود. در جریان تحقیقات معلوم شد او سال۹۳ هم دختری فراری را به خانه کشانده و باعث مرگ او شده بود، اما در آن پرونده قتل او غیرعمد تشخیص داده شد و به حبس و پرداخت دیه محکوم شد.

هویت دختری که جسدش در خانه کشف شده بود، شناسایی شد. خانواده او از مشهد به تهران آمده و برای قاتل درخواست قصاص کردند. در شاخه دیگری از تحقیقات تعدادی از زنان و دختران جوان که از خانه وحشت فرار کرده بودند، شناسایی شدند و از سعید شکایت کردند.

پرونده قتل دختر جوان هنوز در شعبه‌دوم دادسرای جنایی تهران نزد بازپرس محمد وهابی مفتوح است. اما بخش دیگری از پرونده مربوط به حبس غیرقانونی وتجاوز به سه نفراز شاکیان به شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد. متهم و خواهرش در ارتباط با این بخش از پرونده چندی پیش محاکمه شدند. درابتدای جلسه محاکمه، اتهام سعید؛ سه فقره زنای به عنف در ارتباط با سه نفر از زنان و دختران جوان به او تفهیم شد.

متهم در دردادگاه نیز اظهارات ضد و نقیضی را مطرح کرد، اما شاکیان پرونده اعلام کردند، از سوی همین متهم به بهانه جای خواب و ترک اعتیادشان اغفال و بعد به خانه او منتقل شدند. سعید آن‌ها را در زمان‌های طولانی در خانه‌اش حبس کرده وهر سه نفرشان را مورد تجاوز قرار داده است.

پس از سه جلسه رسیدگی به این پرونده و بررسی اظهارات شکات، متهم و شاهدان، قضات وارد شور شدند و سعید را مجرم شناخته و به اتهام سه فقره تجاوز به عنف به اعدام محکوم کردند.

مسعود افرازه، وکیل شاکیان پرونده خانه وحشت در این باره گفت‌: سعید با توجه به اتهام تجاوز به عنف و آدم‌ربایی در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد. او در سه جلسه در دادگاه محاکمه شد و سرانجام گناهکاری او به تایید قضات دادگاه رسید و حکم اعدام سعید صادرشد. این رای ظرف ۲۰ روز از سوی دو طرف قابل اعتراض است. اگر اعتراضی برای رای نباشد حکم قطعی می‌شود در غیر این صورت پرونده به دیوان‌عالی کشور ارسال خواهد شد.
 
روزنامه جام جم 
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها