استاندار کرمانشاه:

اولویت رسانه‌ها باید معرفی ظرفیت‌های کرمانشاه باشد

استاندار کرمانشاه گفت: این استان انبوهی از داشته های فرهنگی، تاریخی، طبیعی، دینی و معنوی را دارد که متاسفانه تاکنون به درستی معرفی و شناسانده نشده است.
کد خبر: ۱۳۸۱۶۹۵

جام جم آنلاین کرمانشاه؛ بهمن امیری مقدم در دیدار با مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمانشاه، امیدآفرینی را یک اولویت قطعی و مهم برای صدا و سیمای مرکز استان برشمرد و گفت: شبکه زاگرس باید با پیگیری دغدغه ها و مطالبات مردمی و انعکاس اقدامات مثبت و ظرفیت ها و داشته های استان در حوزه های مختلف، امید و انگیزه را در استان تقویت کند.

وی با انتقاد از سهل انگاری و بی برنامه بودن شبکه زاگرس در گذشته، تاکید کرد که این انتظار جدی از مدیریت جدید وجود دارد که با برنامه و تلاش همه جانبه، در جهت ترمیم اعتماد و رضایت مردم استان و بالا کشیدن شبکه زاگرس از نیمه پایین جدول رتبه بندی شبکه های استانی، بکوشد.

وی با بیان اینکه شبکه زاگرس باید دغدغه های همه اقشار استان از زبان ها، گویش ها، قومیت ها و فرهنگ های مختلف را احصا کند و پوشش دهد، گفت: لازم است نظرات و دیدگاه های نخبگان و صاحبان ایده در مراکز علمی، فرهنگی، آموزشی، اقتصادی و مردمی و... اخذ و در برنامه ریزی ها بکار گرفته شود.

وی همچنین بر مدیریت انتشار اخبار منفی و جلو گیری از پخش اطلاعات سیاه و نادرست درباره استان و کرمانشاهی ها تاکید کرد و گفت: اولویت صدا و سیما و رسانه های استان باید معرفی شایسته و خوب استان زیبا و پرظرفیت کرمانشاه بویژه در شبکه های سراسری باشد، زیرا این استان انبوهی از داشته های فرهنگی، تاریخی، طبیعی، دینی و معنوی را دارد که متاسفانه تاکنون به درستی معرفی و شناسانده نشده است.

انعکاس آداب و رسوم، فرهنگ ها، داشته های معنوی و ارتباط تعاملی با اقشار مختلف استان، معرفی مساجد فعال، معرفی کارآفرینان برتر و خلاق و واحدهای تولیدی موفق و... از دیگر توصیه های استاندار کرمانشاه به مدیرکل جدید صداوسیمای استان بود.

امیری مقدم بر ضرورت تقویت فرهنگ کار و تلاش در استان هم تاکید و اظهار کرد: یکی از مشکلات بزرگ استان کرمانشاه که سبب ریشه دار شدن مشکل بیکاری شده، ضعف فرهنگ کار است که باید شبکه زاگرس در زمینه اصلاح این وضعیت با تدوین یک برنامه ریزی مناسب گام بردارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها