خطیب موقت نماز جمعه تهران:

امنیت کشور قابل مسامحه نیست

استاندار تهران در مراسم تشییع شهید فرید کرم پور:

به اقدامات آشوبگران و افراد دخیل در اغتشاشات رسیدگی می شود

استاندار تهران در مراسم تشییع شهید فرید کرم پور از نیروهای فراجا در شهرپرند گفت: اغتشاشگران، فتنه گران، سیاسیون بی‌ بصیرت و افرادی که به هر شکل بنزین بر آتش فتنه ریختند بدانند حتما به اقدامات غیرقانونی و مسائل آنها رسیدگی خواهد شد.
کد خبر: ۱۳۸۱۶۵۶

به گزارش جام جم آنلاین، محسن منصوری روز چهارشنبه در مراسم تشییع پیکر پاک شهید فرید کرم پور از شهدای اغتشاشات اخیر در شهر جدید پرند اظهار کرد: مرحبا به مردم کشورمان به دلیل بصیرت و دلدادگی به ارزش‌ها و انقلاب اسلامی، شاهد هستیم که در جریان این جنگ ترکیبی که دشمن علیه ما fi راه انداخته آنچه که بیش از همه مورد توجه باید قرار گیرد، بصیرت، بینش و نگاه بلند عموم مردم است.

مراسم تشییع پیکر شهید مدافع امنیت نیروی انتظامی استوار یکم فرید کرم پور که بدست اغتشاش گران به شهادت رسید با حضور سردار قاسم رضایی جانشین فرماندهی کل نیروی انتظامی سردار ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران استاندار، احمدی فرماندار و ائمه جمعه شهرستان رباط کریم در شهر پرند برگزار شد.

منصوری تصریح کرد: هیچ جایی مردم عزیز ما با اغتشاشگر پیوند حاصل نکردند و نشان دادند که مومن به ارزشهای اسلام و انقلاب هستند که اوج آن را در اجتماع روزسوم مهر ماه شاهد بودیم؛ قدردان این فهم و بصیرت مردم هستیم.

استاندار تهران خطاب به دشمنان و اغتشاشگران بیان کرد: صریح عرض می‌کنم، نظام جمهوری اسلامی، نظام مستحکم و مقتدری است، نظامی است که مبنای آن مبنای اعتقادی و مومنانه است، آنها تصور می‌کنند که با یک بهانه که نیروی انتظامی هیچ گونه تقصیری در آن نداشته است می توانند کشور را به هم بزنند این نشان از تحلیل و شناخت غلط آنها است.

منصوری افزود: در فضای رسانه‌ای یک جنگ احزاب به راه انداختند، روزانه چند صد مطلب علیه جمهوری اسلامی منتشر کردند تا بتوانند تنور اغتشاشات را گرم نگاه دارند، این خفت آنها است که به ایادی خود می گویند حتی اگر شده در کوچه‌ای رفته و سطل زباله را آتش بزنید و یا در پستوی خانه و در خفا شعار بدهید، اینها نشان از خفت و شکست دشمن است.

استاندار تهران افزود: شاید در بحبوحه اغتشاشات بنا به هر دلیلی با آنها برخورد نکنیم، ولی صریح عرض می‌کنم هر آنکه در آشوب‌های اخیر نقش فعال لیدری داشته است ضمن اینکه باید پاسخگوی بسیاری از خرابی‌ها باشد در ریختن خون این شهید سهیم هستند و بدانند در هر سوراخی که پنهان شده باشند قطعا با آنها برخورد خواهد شد.

منصوری افزود: خطاب بنده به کسانی است که با اعتبار این نظام کسب‌ آبرویی کرده‌اند، ۲۰ یا ۳۰ سال از صداوسیمای ما کسب آبرو می‌کند آن روزی که باید در حمایت از نظام پای کار مردم بیایند به ناحق پنجه در صورت نظام می کشند، این روش دینی نیست، فتنه گری را باید پایان دهند.

وی با قدردانی از زحمات شبانه روزی فراجا گفت: عزیزان در همه سال شبانه روزی پای کار مردم و نظام ایستاده‌اند، به ویژه در این ایام خواب را به خود حرام کردند تا هرچه زودتر امنیت کامل برقرار شود. گاهی مشاهده می کنیم پلیس کشور ما را با کشورهای دیگر مقایسه می‌کنند این جفا در حق نیروی انتظامی است، نیروی انتظامی کشور ما مومنانه و دغدغمندانه فعالیت می کند. آنچه که مجموعه انتظامی ما را پیش می برد نگاه مومنانه و سربازی ولی فقیه است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها