مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری:

کانال ارتباطی بین شرکت‌های دانش بنیان و مدیریت شهری در تبریز شکل می‌گیرد

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تبریز گفت: حلقه وصل و کانال ارتباطی بین شرکت‌های دانش بنیان و مدیریت شهری در تبریز در حال شکل گیری است.
کد خبر: ۱۳۸۱۶۵۳
جام جم آنلاین آذربایجان شرقی: رضا خلیلی در نشست مشترک با مدیر مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز و منتخبی از مدیران شرکت‌های دانش بنیان، گفت: سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تبریز در صدد ایجاد ارتباط مستمر با سرمایه‌گذاران در حوزه هوشمندسازی شهری است.
 
وی، شرکت‌های دانش بنیان را تسهیل گران امر توسعه پایدار شهری خواند و افزود: این سازمان با توجه به رسالت خود در صدد است هم از طریق سرمایه‌گذاری خود شرکت‌های دانش بنیان و هم ترغیب سرمایه‌گذاران علاقه‌مند در حوزه هوشمندسازی سرمایه گذاری در جهت توسعه پایدار شهری را انجام دهد.

وی با اشاره به همایش فرصت‌های سرمایه گذاری شهری استان که توسط استانداری آذربایجان شرقی در مهر ماه برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: در این همایش ۶۲ شهر در کنار کلانشهر تبریز بسته‌های سرمایه گذاری خود را به نمایش خواهند گذاشت.

خلیلی افزود: جمع کثیری از سرمایه گذاران علاقه‌مند تبریزی مقیم شهرهای دیگر در این همایش جمع خواهند شد و این فرصت مناسبی است برای ارائه ایده‌های شرکت‌های دانش بنیان در حوزه مدیریت شهری که بتوانند طرح‌های اجرایی خود را ارائه دهند.

در این جلسه علی پورزیاد مدیر پردیس رشد و نوآوری دانشگاه تبریز با اشاره به این که بهترین‌های فناوری استان در این مرکز دور هم جمع شده‌اند با معرفی مدیران شرکت‌ها در حوزه خدمات شهری، ساخت و تولید، عمران و ماشین آلات و بازاریابی و دیگر حوزه‌ها خواستار همکاری نزدیکتر این مجموعه با شهرداری تبریز شد. 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها