با حکم حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری ریاست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور انجام گرفت؛

انتصاب امامت جمعه بخش بندر ریگ

پیش از ظهر امروز یکشنبه آیت الله صفایی بوشهری با حضور در اداره گذرنامه فرماندهی انتظامی استان بوشهر، ضمن بازدید از بخش های مختلف آن، از زحمات و تلاش های کارکنان این اداره در ایام اربعین و خدمت‌رسانی به زائران حسینی تقدیر و تشکر کرد
کد خبر: ۱۳۸۰۶۷۸

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، پیش از ظهر امروز یکشنبه آیت الله صفایی بوشهری با حضور در اداره گذرنامه فرماندهی انتظامی استان بوشهر، ضمن بازدید از بخش های مختلف آن، از زحمات و تلاش های کارکنان این اداره در ایام اربعین و خدمت‌رسانی به زائران حسینی تقدیر و تشکر کرد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در این بازدید اظهار کرد: از اینکه خداوند توفیق داد امروز بعد از روز اربعین حسینی خدمت پرسنل و کارکنان اداره گذرنامه باشم سپاسگذار درگاه خداوند هستم.
آیت الله صفایی بوشهری ادامه داد: این حضور فقط جهت تقدیر و تشکر از شما عزیزان اداره گذرنامه فرماندهی انتظامی است که در ایام سفر اربعین به عنوان اولین موکب برشمرده شدند و با کار جهادی و شبانه روزی مقدمات سفر را برای زائرین حضرت سید الشهدا (ع) فراهم کردند.
وی با بیان اینکه شما عزیزان در این ایام کار بزرگی انجام دادید، تصریح کرد: صادر شدن بیش از 60 هزار گذرنامه و برگ تردد و رشد 456 درصدی نسبت به سال گذشته در استان بوشهر، یک حماسه در جریان صدور گذرنامه و برگ تردد است.
امام جمعه بوشهر افزود: شما در این ایام کار ارزشمند و قابل ستایشی انجام دادید و من از ناحیه خودم و همه کسانی که زائر حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بودند از شما تشکر و قدردانی می کنم.
آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه سهم شما پرسنل و کارکنان اداره گذرنامه در برگزاری سفر اربعین حسینی سهم بسزایی است، خاطر نشان کرد: سفر اربعین آغازی است برای حاکمیت مکتب حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در جهان و ظهور حضرت مهدی (عج) که به خوبی انجام گرفت و یک عظمت و حماسه ای از دلدادگان مکتب اهل بیت در جهان ایجاد شد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: بنده دیداری مردمی در این اداره داشتم، میزان رضایتمندی و روحیه مردم بسیار خوب بود.
وی ادامه داد: همین روحیه مردم داری و خدمت به مردم، اساس نظام جمهوری اسلامی ایران است و امیدوارم با همین روحیه، کار مردم با سرعت معقول انجام شود و درجه رضایتمندی مردم کماکان بالا باشد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در این بازدید با مراجعه کنندگان اداره گذرنامه نیز دیدار و از نزدیک در جریان میزان رضایتمندی آنها در مراحل صدور گذرنامه قرار گرفت.

بازدید آیت الله صفایی بوشهری از اداره گذرنامه و تقدیر از کارکنان

بازدید آیت الله صفایی بوشهری از اداره گذرنامه و تقدیر از کارکنان

بازدید آیت الله صفایی بوشهری از اداره گذرنامه و تقدیر از کارکنان

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها