title
توسط گروه جهادی قرارگاه مردم با حضور در بخش شیبکوه شهرستان بندرلنگه( بندر چارک ) به نیازمندان این منطقه خدمات رایگان پزشکی و دندانپزشکی تخصصی ارائه شد.
کد خبر: ۱۳۷۹۹۸۸

هرمزگان-جام جم انلاین-توسط گروه جهادی قرارگاه مردم با حضور در بخش شیبکوه شهرستان بندرلنگه( بندر چارک ) به نیازمندان این منطقه خدمات رایگان پزشکی و دندانپزشکی تخصصی ارائه شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد؛ حمید باسره، قائم مقام کمیته امداد استان هرمزگان در بازدید میدانی از ارائه خدمات درمانی و پزشکی رایگان گروه جهادی قرارگاه مردم به نیازمندان شیبکوه گفت: با همکاری و هماهنگی استانداری هرمزگان، دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان، کمیته امداد امام خمینی (ره) در بخش شیبکوه شهرستان بندرلنگه ( بندر چارک ) به مدت سه روز مستقر و به نیازمندان خدمات رایگان پزشکی و دندانپزشکی تخصصی ارائه نمودند.


باسره افزود: گروه جهادی قرارگاه مردم اعزامی از بندرعباس متشکل از دندانپزشکان ، پزشکان متخصص در بخش های داخلی، زنان و زایمان، مغز و اعصاب ، سونوگرافی ، روانپرشک و پزشک عمومی بوده است که در این مدت بیش از یک هزار و 532 خدمت دندانپزشکی و 668 ویزیت تخصصی و فوق تخصصی رایگان به نیازمندان ارائه شده است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها