title
با سرعت عمل پلیس هرمزگان و همکاری شهروندان، عاملان سرقت از کامیون های پارک شده دستگیر و یک دستگاه خودروسمند فعال در این سرقت توقیف شد.
کد خبر: ۱۳۷۹۶۷۸

 

هرمزگان-جام جم انلاین-با سرعت عمل پلیس هرمزگان و همکاری شهروندان، عاملان سرقت از کامیون های پارک شده دستگیر و یک دستگاه خودروسمند فعال در این سرقت توقیف شد.


سرهنگ"موسی عرب"معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس هرمزگا بیان داشت: مأموران پاسگاه جلابی بندرعباس، حین گشتزنی در محورهای حوزه سرزمینی به یک دستگاه خودرو سمند با پلاک مخدوش که در اطراف کامیون‌های پارک شده در پارکینگ حاشیه محور جلابی در حال سرقت گازوئیل از کامیونها بود، برخورد کردند.

 

وی افزود: مأموران بلافاصله با سرعت عمل و همکاری شهروندان، خودرو را توقیف و دونفر از سارقین را دستگیر و به مراجع قضائی معرفی کردند که این امر باعث خشنودی رانندگان و شهروندان گردید.

 

معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی هرمزگان با بیان اینکه تحقيقات از متهمان در جهت کشف سایر همدستان و یا سرقت های احتمالی ادامه دارد، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی بعنوان متولی ایجاد امنیت در کنار شهروندان، از هیچ گونه کوششی دریغ ننموده و با افراد قانون گریز و هنجار شکن برابر قانون برخورد می نماید.

برچسب ها: هرمزگان پلیس سوخت
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها